bugün

korsan cd i$ine girdiğini başka yollardan söyleyen yazar. Rus yetkililerin dikkate alması gereken er ki$i.
sohbeti hoş, yazıları özgüven dolu yazar.
kaval kemiği çatlamış yazar. dün akşam demişti ki, "yarın maçta olacağımdan ötürü sözlükle sevişmeye geç saatlerde başlayabileceğim". maçta çatlattı işte, koli taşırken kaval kemiği çatlamaz zaten. tekme yedi çok pis, tozluk tekmelik hakgetire.
başka bir şey isteseymişim olacakmış yazarı.
bir vurdum duymazlık bir adam sen de cilik cüssesi altında nasıl bir samimiyet, nasıl bir ilgi alaka.
milyonlarca teşekkürü borç biliyoruz ancak o değil de rusçamızı bir ilerletemedik gitti be üstad.*
günde ortalama 100 tane entry giren çalışkan yazar. *
usta bu adam usta. ayrıca sınadığım ve ya keklediğim falanda olmamıştır.

harlem burası adamım *
müthiş ironinin adamı. sevgilisini yakın arkadaşıyla paylaşmaz kendisi. entrynin sahibi de der meister'in sevgilisidir, daha da ironiktir. süper lan harbiden.

(#4252743)
Hem sevgilisini yakın arkadasıyla paylasan, hem de sevgilisiyle özelini arkadaslarına anlatan insan. *
(bkz: #4266749) anal seks üstadı yazar. * *
gammazlık rütbesine erişmiştir. *
football manager 2009 hakkında böyle uzuuuuun uzuuun entryler girse de ben de boş vakitlerimde okusam dediğim yazardır. bir taraflarından uydurdurdugunu bile bile okumak daha da bir zevkli.*
#4190520 ardından #4280288 okununca "gelisme var" denilen yazar. * *
mainz ilgilisi.
bütün rusça kelimeleri sözlüğe aktarma gibi fantastik bir çaba içerisinde bulunan yazar. saçmasapan karşılaştırmalardan, gereksiz başlıklardansa girenin "bak böyleymiş bu da" demesini sağlayabilecek başlıklar açmaya çalışmaktadır. rusça'da kabız olmanın ne anlama gelmediği belki pek lazım olmaz sözlük yazar ve okuruna, ama şeyden daha yararlıdır en azından... neyden lan?

bugün tematik modda 54 sözcük kazandırmıştır sözlüğe. entry trafiğinin yoğun olduğu dönemde tematik modu kapatıp halkın arasına karışmasını sağlamıştır sözcüklerin. 100 entry sınırını aşmıştır ayrıca. *
allah razı olsun kişisi...

kendi halimde fm 2009 yükleme çalışmalarını sürdürürken "fm cinin halinden fm ci anlar" diyerek yardı istediğim ve her soruma büyük bir nezaketle cevap veren yazardır.
düşünün; evdesiniz canınız karnıyarık istemiş ama patlıcanınız yok. arayın meisteri. alacağınız cevap aşağı yukarı "dostum sen soğanla kıymayı kavur ben hemen manava uğrayıp geliyorum" olacaktır... o derece yardımsever bir insandır...

allah onu ayarlardan, seovinin şerrinden, moderatörlerin gazabından korusun, çaylaklık yüzü görmesin, karması hep yüksek olsun, fm de ortalığı kırsın geçirsin... amin...
sözlüğün neşesi, gülü(!) olan güzel insan, kaliteli yazar.
bir haftalık aranın ardından sözlüğe dönüş yapmış olmayı ümit eden, ama pek de dönüş yapamayan; an itibariyle sinirden entry dahi giremeyecek kadar saçma cümleler kuran yazar. maususuyla uğraşmaktadır.
kendi ellerimle optik, böyle kırmızı ışıklı bir maus alıp yollayacağım yazar. gerçi rusyaya nasıl gidecek o maus o da merak konusu. maus.

hem edit hem büdüt: neyini eksiledin amuna koyum? para benim değil mi arkadaşım?
tanımlamalarında sürekli, "x gibi yapmak değil de y gibi yapmak" kalıbını kullanan yazar.

not defterinden c/p yapıyor olmasından şüpheleniyoruz.
az kalsın bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vereceğim yazardı. neyseki açıkladım durumu. sen bana güven hocam. gerisini merak etme. *
gercek* hayatinda Rus hayrani, 15 yasinda tığ gibi bir oglan. Rl adini soylemeyeyim simdi ayip olur o kadar. Siz kendisini Pavel Kuznetsov olarak cagirin, o oyle isterdi hep.
bilinmeyen kaynaklarca deşifre edilmiş yazar insanı. yoksa pavel kuznetsov mu demeliydim?
marjinal ateist sozluk yazari değildir. ateist değildir.
gönderdiği destansı mesajları geç de olsa okuduğum yazar. kendisine "napıyım ama çok talep var, çok mesaj geliyo. hangi birini okuyup da cevap veriyim" demek istiyorum. *
okutur. bende okurum. iyi yazar.