bugün

evet bu benim. * * *

(bkz: der ingenieur)
Alm. Mühendis yada erkek mühendis.
disisi icin "die ingenieurin".

"injenör" diye okunur.

kisaltimi: ing.

(bkz: ünvan)
nick altının her daim güzel olmasını dilediğim güzel insan. * *
ilgi duyduğu konularda yardım isteyenlerden bilgi paylaşmayı eksik etmeyecek bir yazar izlenimi var. Koştursun efennim.
Sözlükte yeni olan iyi kalpli bir yazar. Fakat böyle birinin eksi karmada olması şaşırtıcı. Bu terslikte bir iş var anlamadım.
çok sık alkışlansaydı, kendi yolundan gitmediğinin kanıtı olurdu.
Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak mangal, piknik yerleri olur ya hani. Bu arkadaş da herkesten, her kolla muhabbetten uzak, aynı o şekilde güzel bir yazar işte.
Almanca bir kullanıcı adı seçip, ilgimi çekmişti kendisi ufak bir alman türk sohbetinden sonra ülke meselelerini sanayimizi, teknolojimizi konuşup, hiç usanmadan zevkle, mesajlaştığım bir yazar.

Çok keyifli bir sohbeti var kesinlikle kafa dengi ben bu sohbeti başkalarıyla da yaptım, 3. Mesajdan sonra dönüş yapan olmamıştı biz değil 3.. 13 mesajla devletin politikalarını hükümeti övdük yerdik konuştuk oldukça keyifliydi iyi ki tanımışım var olsun iyi bir yazar.

Ayrıca particilik değil tarafsızlık!
Devlet ne isterse o olur, hükümetler gelip, geçicidir kalıcı olan devletin egemenliği ve bütünlüğüdür..!
akpli yobaz troll.

görsel
almanya da yaşamama rağmen alman düşmanı değilim.

sevilesi yazar.
Doğum günü kutlu olsun yazarı.
Sevilesi bir yazar. Çok tanımasamda kanım birden bire ısındı kendisine. Arada almanca da konuşabileceğim ulu yazar.
velet yazar.
kelime anlamını cahilliğimden google translate'den bakıp "mühendis" olduğunu öğrendiğim yazar. Replika kodu yollayan kişinin nick altı yorumu yazacağım dediğim için bende sözümü tutmak istedim. şu an izlediğim "hep yek 2" filmini yarıda bırakıp bu yorumlarda bulunurken konu nereye gidecek bilmiyorum. ilkokulda hatıra defterlerine " öncelikle kalbin kadar temiz bir sayfa ayırdığın için teşekkür ederim" cümlesiyle başlayıp kendisini bu ortamlarda daha uzun ve güldüren, düşündüren yazılarını okumayı bekliyorum. davetiye için teşekkürler tekrardan. kod bulmak için f5 tuşuyla sevgili olmuştum sen yetiştin. tişikkirlir sipirmin
Sözlüğün krallarındannn çayı demli , yolu açık olsun.
(#37304026)

doğum günüymüş. kutlu olsun efendim. kendisine keşkesiz, telafisi mümkün hataları yaşadığı, sağlıklı ve huzurlu bir hayat dilerim.