bugün

şahan ve kızılay başkanının kavgasından sonra başkanın haklı olarak 1 görevinden ayrılması(hala 5-6 maaşı daha var) ama disney olayından sonra zamanın şahanı haksız çıkarması.
insanların ölmesi. insanların engelli kalması. insanlar enkaz altında acı içindeyken hırsızların enkazlara saldırması. Hepsi aynı derece üzdü.
Deprem bölgesinde seçim sonuçlarını kutlayanlar tiksindirdi.
Kızının elini tutan baba.. o meşhur fotoğraf.. deprem deyince ilk aklıma o fotoğraf geliyor. Tarifsiz acı.. öyle kötü kii acının tarifi yok. Rabbim yaşayanlara , geride kalanlara yardım etsin.
depremin insanların, hayvanların, bitkilerin canına mâl olması ve biricik anıları yok etmesi. her aklıma gelişinde ağlayasım gelir.
Ben üzülme duygumu kaybettim.
Ölenlerden çok, geride kalan yakınları ve ağır yaralanan, sakatlık yaşayan türkiye cumhuriyeti vatandaşları.
Ne olduğunu bile anlayamadan ölen binlerce insan.
Yok çiçek, yok hayvanlar edebiyatı yapamayacağım. Evet üzücü, ama hiçbiri aralarında çocukların da olduğu ne yaşandığından bihaber binlerce insanın ölmesi kadar değil.

Binadan sağsalim çıkıp da, çok büyük bir Deprem olduğunu anlayabilen insanlar olarak biz belki sadece daha şanslıydık.

Nice yaşanmışlıklar yok oldu gitti..
onbinlerce insanın çaresizce ölmesi.
Göz göre göre gelmesi.