bugün

kızı
tozu
asi horoz'u meşhurdur..
Denizlimizde yediğim Kelle paçanın tadını başka bi yerde alamadım,
Kebabıda ayrı zaten nar gibi kızarmış offf.
Özledim la seni denizli,
zafer gazoz'un menşei, havası temiz, insanları güzel şehir. aydın'a 1, izmir'e 3 saat kadar mesafededir. ama buralara gidip gitmemek size kalmış tabi. ben olsam bi yere ayrılmam.
zeytinyağı meşhur, verimli topraklar üzerine kurulu şehir.

insanı delikanlı oluyor, adam gibi adam oluyor.

kadınları da modern ama aynı zamanda geleneklerine bağlı.

vatanseverdir halkı.
Öğrencilerin memlekete gittiğinden olacaktır ki şu aralar bomboş olan şehirdir. Şehirde bir tek aç bilaç bir peyniraltisuyutozu vardır, o kadar.
10 yıldır yaşıyorum diye demiyorum ama, aklı olan buraya isteyerek, bilinçli olarak gelmez. O zamanlar küçüktük tabi karşı çıkamadık, gitmeyelim diyemedik. El mahkum taşındık geldik bok varmış gibi. Harbiden de bok varmış sevgili sözlük. Bok gibiymiş. Şimdi de gitmek için yırtınıyorum. inşallah herkes kurtulur.

Adı Denizli. Ama deniz filan yok. Baştan kayıp. Baştan yalan dolan.
fıstık gibi, taş gibi, kütür kütür kızları olan şehir. aseksüel olduğum için ilgimi çekmiyor elbet.
yeri gelince çok sıkıcı olan şehir.
varsa memlektten birileri azıcık sohbet edelim.
Ne zaman sevmeyi denesem sürekli hakkında yazılan kötü yazılara denk geldiğim şehir. Artık sevme diye bile mesaj geliyor. Zaten seven de yok. Ne sehirmis amk. Bi iyi laf duymadım.
zeytinyağı meşhur, verimli topraklar üzerine kurulu şehir.

insanı delikanlı oluyor, adam gibi adam oluyor.

kadınları da modern ama aynı zamanda geleneklerine bağlı.

vatanseverdir halkı.
Horozunu sevdiğimin şehri.
Çinari Ataturk Bulvarina benzese de insani ankaranin insani kadar soguk olmasa da ankaradaki hayatimdan daha yalniz bir hayat surdugum ege sehri.
17 Şubat 2015 yani an itibariyle bembeyaz olmuş şehir.
ben geldikten sonra kar yağmaya başlamıştır. ayağım bereketlidir . evet
Bugün, bütün dolmuşların 09:00-17:00 arası kadınlara ücretsiz olduğu şehir.
ulaşımın 9-17 arasında ücretsiz yapılarak, özgecan anısına tüm bayanlara kıyak geçilen şehirdir.
aşırı memleketçi güzel kızlara sahip bir şehirmiş. bu kızlar hiçbir şehre gelin gitmeyip damatları denizlili yapmakta pek maharetlilermiş. bir tanesini ankaralı yapmak niyetindeyim.
üniversite okumak için ideal şehir.
Videosu ile ünlü şehir.
Xhamsterda mevcuttur.
memleketim. insanları harici her şeyini sevdiğim güzel şehir. tüm çocukluğum ve lise hayatım burada geçti. bazen özlüyorum hatta gitmek istiyorum ama insanları aklıma geliyor. keşke çok daha kaliteli yaşayanlarına sahip olsaydı, farklı olanı dışlamasalardı. onun haricinde meşhur pamukkalesi eskiden baya kötüydü ama şimdi baya güzel olmuş. artık baya turist geliyor. önceden ruslar gelmezdi, onlar bile akın akın gelir olmuş.

ek olarak (bkz: #25513623)
Bulanti.. j.p. sartre
benim için kürkçü dükkanı. ilk defa küçükken gelmiştim hayal meyal hatırlıyorum, ardından lisede bi uğradım sonra üniversite hayatım burada geçti tam okul bitti iş hayatı başladı ayrılıyorum senden dedim, bir süre uzak kaldım ama döndüm dolaştım ama gene geldim. başlarda nefret etsem de sonradan gizlice sevmeye başladım. istemsiz de olsa beni buraya çeken birşeyler var. şehir olarak çok sıkıcı, çok monoton insanının sevilecek tarafı az ama seviyorum bu sıkıcı kenti. bir de 1 sene içinde ev kiralarına napmışlar lan öyle bu artış hiç hayra alamet değil.
memleketimdir.
kendisi gibi insanı da güzel şehir.
yeşiliyle, havasıyla, kentleşmesiyle sevdiğim şehir.
en fazla 5-6 katlı binalar vardır ki gökyüzü çok güzel görünür.
iki adım ötenizde piknik yapabilir, akşam çayınızı içebilirsiniz.
meyve, sebze; en taze, en ucuzudur.
severim ben memleketimi.
adı denizli olup denizi olmasada.
suyu aşırı kireçli olan bugün itibariyle bulanık akan şehir. sanırım yağmur yağınca sokak suyu karıştı.
hayatımı sikip atan, yaşamaya dair hiçbir umut bırakmayan bir kızın yaşadığı şehirdir.