bugün

Ben doğal mekanda yapaylık olarak tanımlıyorum. Özgüveni olan bir insan doğallığa yapaylığı bu radlede katmaz. Makyaj bazı bayana yakışır bazısı doğal daha güzeldir ama gelgelelim yolda yürüyen birinden bahsetmiyoruz ki denize makyajla mı girilir, tamamen altın semer olayı yani...

http://i690.photobucket.c...eyker66/donkey_hn4706.jpg
Bu gün gördüğüm insanlardır. Gözünde sürmeler, denizin tuzlu suyuna bakıyordu. Insanlığımdan utandım sayın seyirciler.
Akmayan makyaj çılgınlığının bir getirisidir.
kalıcı makyaj yaptırmıştır. ne yapsın yüzünü mü zımparalasın?
Sabahlari uyandiginda bile full makyajli olan kizla ayni kisidir. Dudagimin kenarindan akan salyamla ona rakibim.
o makyajı aktığı takdirde g.tüme benzeyecek olan kızlardır. hoş, kendini bu kadar beğendirmeye çalışman makyajlı da makyajsız da g.tüme benzediğinin kanıtıdır da neyse.
Denize kafasini sokmayan kizdir.
ben bu tipleri gerçekten hiç anlamadım. sabah annemle kalktık kahvaltıya gittik havuza gidiyoruz, dedim anne dur ben bi tuvalete gidiyim. ya bi gittim karı kırmızı ruj sürmüş, gözlerinde gri far, altında bikini. böyle güldüm güldüm güldüm sonra takip ettim bunu napıcak böyle diye. gitti sevgilisinin yanına ( sevgiliside kıl yumağı gibi bişey, kapkara olmuş allahın krosu göbeği falan var iğrenç) onun yanına uzandı,anneme bunların tam karşısındaki şezlongları gösterdim gel burası güzel güneş alıyo diye neyse bu karı krem sürdü. sonra 2 saat geçti aradan bu gerizekalı o kadar makyaj yaptğını unutup havuza girdi. sonra bunu havuzdan attılar. hemde 5 yıldızlı otelde, sonra ben yine güldüm güldüm güldüm güldüm. kısacası bunlar bizi güldürmek için tasarlanmış beyinsiz insan modeli. o kırmızı rujunu sikiyim senin çirkin. varoş. içten içe tiksinmişim. öyk
kendini iyi hissetmek için yapıyordur birçok kadın gibi. sonunu düşünen kahraman olamaz diyordur. yazık ediyordur güzelim cildine. balinaları hiç düşünen yok. yahu havuzda makyaj mı yapılır tak bandananı yahut boneni başına rahat rahat doğal doğal serinle.