bugün

o anlatılamaz duyguyu tadan kızdır.
röntgencilerin hedefi olur.
sülalesine,yedi ceddine küfrettirip bundan zevk alarak masturbasyon yapan yazarımsı tek hücrelinin sıçtığı entry. ya baksana birader, sakın o kıllı yer senin makatın olmasın. denizden çıkanda o gece kendini teslim etmek istediğin bir türk gencidir belki ha. ama yok be, bizimkiler senin gibi kokarcalara tenezzül etmez.sırf o gece erkeksiz kaldın diye bunları yazdın biliyorum ama yapcak bişey yok, git kendini becer.
--spoiler--
mersin kız kalesine doğru yüzüyordum ki, elim suyun içinde birşeye çarptı. ilk başta bunun deniz anası olduğunu sanmıştım. vücudumu kontrol ettim, heyhat azizim elimde bir acı yoktu, bunun yerine penisim ereksiyon oluyordu. bir deniz anasını arzuluyordum sanırım... elimi çarptığım yöne doğru bakışlarımı çevirdim ve, acı gerçekle karşılaştım.
--spoiler--
mal bireyin, balıklama atlamaya çalışırken mercimek beyninin üzerine çakılarak; geçirdiği beyin sarsıntısı sonucu yaşadığı sanrı.

vous revoir!
(bkz: kadın fobisi olan fransız hayranı)
türk kızları insan olmadığı için böyle zevkleri tadamaz. gecenin karanlığında o soğuk suya girmenin verdiği zevki oruç tutarak aramayın...
şahin k gelir aman diyim.
marinalar konusunda görevi olabilen kızdır.

(bkz: bir dalgakiran olarak got)
karaya vurduğunda ölü bir türk kadını olur. zira yurdum abazanları zike zike öldürür.
yabancılardan görmüştür.
deniz kızıdır.
türkiye'nin halka açık plajlarında bulunamayacak kızdır.
(bkz: izmir de denize çıplak giren kız)