bugün

1063. Bölümüyle tam gaz devam etmektedir. Kaçırdığım 876 bölümü internetten takip ediyorum.

Banu ile melih gerçek hayatta da evlenmişler. Aynı soyad ile arz ı endam edeyorlar.
Bütün mahallenin tren yaptığı dizi.
gecekondu da yaşayan turuncu sakallı adamın karısının ağzına kürekle vurulması gereken dizi.

edit:adı gizemmiş.
boka sarmiş, vay vay o melih ne hale gelmiş oyle dizisi.
1000 küsür bölümdür ısrarla devam etmektedir.
iyice boka saran sıkıcı dizi.
artık ne olur bitsin dizisidir.

resmen bu diziyi takip eden bir kitle var ve hızla ürüyorlar.
saçmalık ötesi dizi, her denk geldiğimde başka karakterler başka hikayeler.
star tv'de şuan başlayan ve heyecanla izlediğim dizi.

Dipnot:Olayları ve gelişmeleriyle türkiye'nin en iyi dizisi.
ilk denizden çıktığında kuruyana dek berbat bir koku yayar.
Bazı türk dizileri var, ben yıllardır izliyorum, benim cocuklarim da izleyecek Ilerde diye korkuyorum. Lale devri vardı Bitti Neyse ki. Şimdi unutma beni ve Deniz yıldızı var. darısı onların başına artık
izliyorum iq um 30 puan düşüyor günlük rahat ediyorum *
Degisik kombinasyonlarla bütün karakterlerin birbiriyle sevgili olduğu dizi.
her gün yayınlanması ve dizide olayların çokta ilerlememesi, çok ilerlese bile başladığında çok şey kaçırmamış olduğundan dolayı, sıkıldıkça izlenilebilir gibi ama tercih meselesi tabi.
bu diziyi her gün ciddi ciddi takip eden var mı çok merak ediyorum.
kimse çıksın ortaya.
ankara üniversitesinde rektörlüğe giderken bi anda çekimlerinin ortasında kaldığım dizi. kabloların arasında kaldım takıldım, küçük bi atraksiyon yaşadık.
Gördüğüm en çirkin oyuncularin oynadığı dizi.
an itibariyle ilk defa gordugum dizi.
bir kiz var çok minyon 1.50 boyunda sevgilisi de 1.90 boyunda.
aynı kareye sığmıyolar komedi resmen gormeyen baksin lan allah askina.
halen devam etmektedir.
ilginç bir çekiciliği olan dizi. baştan hiç bakmazdım şimdide devamlı takipçisi değilim ama annem ve anneannem sayesinde zaman zaman bakıyorum şimdi bu dizi hakkında birkaç tespitim oldu. dizi gençlik dizisi gibi ilk bakışta, ama işin ilginç yanı 5 milyonluk ankara'da bir grup insan var ve bu insanların hepsi birbirini tanıyorlar. nasıl oluyorsa kenar mahalledeki genç kızı dizinin profesör doktoru tanıyor sonra nasıl oluyorsa bu insanlar bir yerlerde bir araya geliyorlar, diziye yeni giren bir genç kız dizideki bir erkekle hemen tanışıp sevgili oluyor sonrada dizinin diğer bir kadın oyuncusuyla akraba çıkıyor. birde bu dizide ortalık malı gibi olmuş kızlar var bu kızları dizi erkeklerinden biri alıyor sonra bırakıp diğeri alıyor aynı kızı aynı anda 2 adam seviyor sonra nasıl oluyorsa bu kız 2 adamı da aynı anda idare ediyor, kızın biri evliyken başka bir erkeğin bir gecelik ilişki teklifine para için evet diyor sonra onun kocası başka bir kızla birlikte olmaya başlıyor, baldız eniştesinden hamile kalıyor, enişte iki kız kardeşle de ilişki yaşıyor, birinin bebeğini diğeri alıyor diğerinin karısını başkası alıyor ve dizide oynayan tüm oyuncular birbirini tanıyor nasıl oluyorsa 5 milyonluk ankara'da herkes birbirini tanıyor, işte böyle bir dizi.
ya bu diziyi izleyen var mı ya saçma sapan bir dizi.
(#26460927) üç-beş yıl önceki ile aynı konuyu yine işleyen dizi.

not: iyiki bırakmışım.
Hic izleme gereği duymadığım bir dizi.
gerçek hayatta da karı-koca olan banu ve melih'in oynadığı dizi. iyi ama çok yavaş işliyor konular.
Türkiyenin en sikko dizisi. Her gün yeni bölüm çekiyor adamlar amk azme bak.
Köyde herkes izliyor anasını satim akşamları iki saatlik zaman kaybı.
Kısaca olaylar şöyle ; bir çocuk var. Bu çocuk evlenmiş bir kadınla bir çocuk yapmış. Sonra boşanmış. Şimdi ise evlendiği kadının kuzeni ile yaşıyor. Evlendiği kadının kardeşi de sevmediği bir adamla evli. Ortada başka çocuklar da var ama kimin çocuğu olduğu belli değil. Böyle bir dizi işte.