bugün

Daha henüz 20 yaşında olan müzisyen. alternatif tarzda müzik yapmaktadır. Küçük yaşına rağmen sesini oldukça doğru kullanmayı çözmüştür bana sorarsanız. Ayrıca oldukça iyi gitar çalmaktadır. kozakuluçka isminde bir albümü bulunmaktadır. müzisyen kişiliğinin dışında oldukça utangaç ve hitabet yeteneğinde zayıftır. Röportaj ve konserlerinde güzel şarkılarından sonra en çok dikkat çeken şey Budur. Kendisi gibi alternatif müzik yapan Eren Koçer ile bir gönül münasebeti vardır.
"Bende bir problem var" klibiyle buyuleyen. Çünkü mukemmellik.. yapılmış saç yok, makyaj yok, açılmış got meme bacak yok, asiri zayif değil (ki ben balık etli, yanakli kızları güzel bulurum), epilepsi krizlerine sokan yanıp sonmeli spot isiklari yok, pullu sallanan elbiseler yok, topuklu ayakkabılar yok, deri taytlı dans eden erkekler yok. Bildiğin bunlar y o k! Deniz var. Sokakta yürüyor. Saçları normal toplu, boynunda atkı gibi bir şey, üzerinde mont, makyaj yok. Sadece yürüyor. Yürüyor ve söylüyor.. deniz ve müzik var. Inanabiliyor musunuz? Işte etkileyen bu. Doğallık, sadelik, güzelliği, ve mükemmel yazdığı şarkısı ve içten söyleyişi. Kafayı yedirtir, canım deniz..
sesi güzel kendi güzel yüreği güzel.
sakinleştiren bir ses tonuna sahip ses sanatçısı. şu saatte ah bu şarkıların gözü kör olsun diye diye yüreğimi dağlamıştır.
Keşke cover yerine biraz daha bir şeyler üretse... bir türlü sevemedim bu kadının sesi fazla kasıntı geliyor vıyak vıyak biraz. Bir de hocam bırak da ahmet kaya şarkılarını ahmet kaya söylesin olmuyor.

Eleştirmek bedava.
Bayıldığım kadınlardan, ah o eski parçaları ile bizi nasıl kendisine hayran bırakırdı bir zamanlar.
Sofar'daki "böyle" adlı performansı ile tanıdığım, yaptığı çoğu cover orijinal şarkıdan iyi olan, halihazırda "kozakuluçka" adlı albümü de elimde bulunan naif alternatif müzisyen. Çok tatlı bir kadındır. Tam yanakları sıkılmalık.
ortalığın anasını ağlatması gereken sanatçıdır.
ama eşek hoşaftan ne anlar işte.
benim gibi "r" özürlü mü yoksa vurgu mu yapıyor anlamadım ama çok tatlı.
coverları ile tanıdığım, naif sesiyle resmen kendine bağlayan çok güzel bir amatör şarkıcı. böyle, sezenler olmuş ve vur beni bir de kendisinden dinlenmeli.
Saatlerce dinlediğim harika bir sese sahip genç müzisyen.
yıldızlar şarkısıyla
balıklar uçar, kuşlar yüzer
gökyüzü yemyeşil
ben de seni düşünmeyi bıraktım

diyişi ile dibe giden aşık olduğunuz kişi ile ilişkinizin size saklı kısmıdır.
aşırı tiz vik vik sesini oldum olası sevemediğim, nasıl bu kadar tuttuğunu aklımın almadığı kadın. az önce içkiliydi bilmem ne zırvalığına denk geldim. leşşşş. ne yapsa olmuyor.
acayip tatlı, acayip sevecen ve cana yakın üstüne aşık olunası bir ses sahip gelecekte çok önemli yerlerde olacağını düşündüğüm değer.
aşk acısı falan çekmiyorum,1 yıldır da hiçbir kıza aşık olmadım ama şu kadının şarkılarını dinleyince acı çekiyorum abi. yok böyle bir şey. harika bir ses, mükkemmel verilen duygular.. diyecek bir şey yok.
Asigim. Baska sozum yok hakim bey. Asigim
Sesini duyunca bana geliyorlar, bayan ve sıkıcı bir sese sahip.
Sesini 13 saniye dinlemeye dayanamam.
harikadır. keşke bi çay içsek beraber.
sesiyle ciddi düşünüyorum.
görsel
Ahmet Kaya nın şarkıları ile bu kadar popüler oldu, bilindi, tanındı.

Adana ya geldiğinde Ahmet Kaya dan bir tane okumadı. Kınıyorum seni.
1-2 yil once dinlerdim. Sonra unuttum, bugun bi yerde denk geldi degisik hissettim. Cok hayrani degilim ama iyidir deniz tekin.
Çok sevdigim profesyonel bir ses
Sadece bir ses de degil
O bir muazzam kişilik.
ne zaman dinlesem eski sevgilimi hatırlatır sesi. sakarya'da teras bar'da "hep sonradan" şarkısını dinlerken içtiğim o biranın tadını bile anımsarım.