bugün

selçuk üniversitesi iletişim fakültesi radyo sinema televizyon bölümü mezunu fanatik web tv sunucularından.okul döneminden hatırlarım kendilerini selçuk üniversitesinin basketbol maçlarından sonra elinde mikrofonla iri yarı zencilerle maç sonu röportajı için oradan oraya koştururdu.Diksiyonu düzgün,güzel bir yüzü var neyse uzun lafı kısası buralar yakında değerlenecek.
TRT için çok seksiydi.
görsel
görsel

(bkz: swh).

G☆t oldu ...
trt spor'dan ayrılmış. ne yalan söyleyeyim ayrılmasına üzüldüm. trt bu kızı elinde tutmalıydı. yakında a spor'dan çıkar gibi geliyor bana.
Gotu çok güzel ne büyük ne küçük tam kararında.
trt için fazla seksi bir sunucuydu doğru.bura italya mi amk.
Trt'den ayrılınca rakı masasından foto atmaya başlamış

görsel
enerjisine hayran olmamak elde değil. çok tatlı hatun.
bir insan selçuk üniversitesi gazetecilik bölümünden mezun olup da nasıl bu noktaya gelebilir aklım almıyor. kariyerine bakıyorum, onu diğerlerinden ayıran farklı bir projesi de yok.
insan gerçekten hayret ediyor.
eskiden iyiydide son zamanlarda çok boş yapmaya başlamıştı ve çok bronzlaşmaktan çingene gibi olmuştu hiç çekici gelmiyordu.
dar giymekten bir gün felç geçirecek olan kadın sunucu.
https://www.youtube.com/watch?v=8HnalmejmcY
yapmacik ve bir o kadar itici spikerdir.

yav sokaklarda bundan daha guzelleri var. yapmayin etmeyin.
soyadı güven vermeyen spiker.
Kartlaşmış baya. Ne tatlı kızdın sen bir zamanlar.
Aşırı güzelliğinin yanı sıra güzel giyinmesiyle de şahanelikler yaratan trt sunucusu. 1987 izmir doğumlu olan güzel sunucu selçuk üniversitesi iletişim fakültesi gazetecilik bölümü mezunudur. çokta enerjiktir.