bugün

Adnan oktarın solcu takılan modelidir tipki adnan oktar gibi universiteyle kantine uğramak disinda bir alakası olmamıştır.
Kenan Evren başa geçtikten 8 yıl önce idam edilmiştir. Onu 12 Eylül darbe hükümet değil 12 mart faşist cuntası astı. Tarihi doğru kaynaklardan okuyunuz.
Başkalarının işlediği suçlar bu kişinin işlediklerini aklamaz bana göre. Bu hırsızın kendini savunurken tek hırsız ben miyim? Binlerce hırsız var demesi gibi bir şey..
Boşuna nefes tüketmeyin bu terliksi yaşam formu ne anlar deniz gezmiş gibilerden.
1968 kuşağından olmayanlar o dönemi kaptıramazlar.
tarihe malolmuştur, huzursuz etmeyin.
Atatürk’ün kurduğu devleti devirmek amacıyla terör faaliyetlerine girişmiş bir adet serseri.

yüce türk devleti tarafından asılmıştır.
Bu adamı da gözünüzde fazla büyütmeyin, bu eleman banka soydu lan daha ötesi varmı.adam tam yürüyen suç makinası bizim solcu çomarların övdüğüne bakmayın, cinayetten tutun, banka soygununa kadar ağır suçları vardır.idam ile Erken Öldüğü içinde efsane olmuştur.
Asılarak efsane edilen boş küme. bize yıllarca vatansever solcu gibi gösterildi, ama aslında atatürk'ün adını kullanarak taraf toplayan bir komünisttir.
Vatansever devrimci (bkz: puhahaha diye götüyle gülmek).

Ne keşfetmek isterdim… yürüyen uçah. https://m.youtube.com/watch?v=_5ZCFE11JQk
Bu adamın ülkücü olduğunu iddia etmiyoruz kardeşim. Vatansever bir devrimciydi. Sizinkiler gibi kahve taramadı. Bahçelievler 7 tip'li öğrenciyi boğarak öldürmedi.

Hatta O hiç kimseyi öldürmedi.

Hadi işine bak.
Türk Polisine kalleşçe ateş etti mi etmedi mi. Laga lugayı bırakın.
Atatürk’ün kurduğu cumhuriyeti devirmek isteyenlerin kahramanı olduğu doğrudur.

Türk polisine ateş etmiştir. Türk devleti de cevabını vermiştir. Eeee çok gezenin ayağına bok bulaşır.
ABD/israil götü yalayanlar için terörist olduğu doğrudur. Biz anti-emperyalist devrimciler içinse bir kahramandır.
Terörist.
Ateist biri ama bu ülkeyi ihale kovalayan, insanların malına çöken sağcı politikacılardan daha çok sevdiği kesindir.

ABD üslerini bu ülkede istemiyordu ve emperyalizm karşıtıydı. 6. Filo'dan çıkıp kerhaneye gidecek olan ABD askerlerini denize döktü.

ABD askerleri için Kerhane duvarı boyayan dönemin sağcılarıydı. ABD gemisini kıble yapıp namaz kılan da dönemin sağcılarıydı.

Özgür Filistin için mücadele etti.

25 yaşında darağacına yürüdü.

ışıklar içinde uyusun.
görsel
Haksız yere öldürülen 3 fidandan biri..

Kimi için serseri, kimi için hırsız, kimi için ise hain.

Tek doğru Atatürk'ün izinden giden bir Türk evladıdır.

Şimdilerde ise serseri üç beş sözde solcuların, ayhhh Deniz'in yolundaahhhn diyip kemiklerini sızlatanlar..

Deniz koydum adını dinlerken aklıma geldi ve hüzünlendim..

20lerinde bir gencim. Şu an kendime bakıyorum da o zamanlarda ki gençlerin tırnağı etmem.

Huzur içinde uyu..
görsel
yaşasaydı hdp'den mv olurdu.
Sonsuz saygı duyduğum ve sevdiğim şahsiyet.

O zamanın devrimcisiyle şu zamanın devrimcisinin arasında çok fark var.
görsel
89'da mezarına gitmiştim.

Devrim olsaydı che gibi kahraman olacak adam haliyle şimdi terörist oldu.

Silahsız da devrim olmazdı.

Ve bu adamlar sizin sandığınız gibi cani olmadıkları, olamadıkları için zaten telef olup gitti.

2800 girdide bir ton polemik var zaten o yuzden polemiğe girmeyeceğim... Terörist diyen adam da kendi gözünden haklı çünkü.

Neyse 141-142 kalktı aq... Yaşasın thko!
Dün yeni gördüm, adana chpli belediye 3fidan diye heykel dikmiş 3 tane.
Entry eksik kalmış bu terörist için tamamlayamayacağım.
T.c. ye silahlı başkaldıran ilk bölücü sosyalist terörist, banka üni basıp 2 polisi ağır yaralamış, odtüyü basıp bir komando eri şehit etmiş filistinde gerilla eğitimi almış( o döne