bugün

Başlığın doğrusu: 9 eylül 2015 demirtaşa açılan soruşturma olacaktı.

Dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke adalet bakanlığına gönderilmiş.

Edit 1: Suça alenen tahrik ve cumhurbaşkanına hakaretten ve terör propagandası dolayı açılan soruşturmadır.

Edit 2: Soruşturma diyarbakır cumhuriyet savcılığı tarafından açılmıştır. (ince)
Keşke assalar.
(bkz: ay hadi inşallah)
gercekten delikanli bir savci bu adami kopek gibi surundurur de nerde oyle savci, nerde oyle hukumet?
yaninda hakaret ettigi kisileri de sorustursunlar bari amk da bir boka yarasin dedigim sorusturmadir. hepsi sktirip gitsin amk.
Daha bugün terörü lanetleyen yürüyüşlere katılanlar için; arkanızda duracak devlet yok yargılanacaksınız diye tehdit eden selonun son durumu.
birilerinin oy için seloyu harcayıp, kıçını kurtarma operasyonu yaptığını düşündürür. ben düşündüm mesela.
halk 400 için evlatlarını toprağa gömdüğünü anladı. kurtulmak için harcayacaklar seni seloooo. harcatma kendini, seni taşlayan el senden temiz değil. en az senin kadar kirli.
edit: bunu gerçek selo düşmanları mı, akp yalayıcıları mı eksiledi lan bu kadar?
selahattin Demirtaş'tan bir mağdur portresi yaratacak olaydır, selonun işine gelir.
Balans ayarı lazımdı bu terörist sevicilere. Tıkın hapse amk.
selocancilar hemen ususmus buraya. uzulmeyin hewalcikler sira size de gelecek.
Ifadesinde benim annem de Türk diyecek mi merak konusudur.

Tanım: Türkiye'nin partisi olduğunu unutan. Gündelik hayatta dahi nerede bir asker polis görse bu millete vekil olduğunu unutup alikıran başkesen kesilen, kuzey ırak'taki teröristlerle kanka modunda pozlar veren devletin her türlü imkanını kullanıp da devlete düşman kesilen bir siyasetçiye açılan soruşturmadır.
çok yüz verildi tepemize çıkıyorlar temennim müebet yemesidir.
Pkkya terör örügütü diyemeyen herkesin başına gelecek hadise. Darısı eş başkanının başına.
zorla selocu gibi görüneceğim ama olsun. şimdi arkadaşım bu adamı ve gittiği yolu sevmiyor olmama rağmen bu adamı yargılamaya götürecek el, bunca zamandır çiğnenen anayasayı, yolsuzlukları görmezden gelen el ise neden o suçları işleyeni de soruşturma kapsamına almıyorsun diye sorarım ben. koyun gibi vurun kahpeye dediklerinde taşlamam kimseyi, sorarım sorgularım.
öncelikler yerine getirildikten sonra soruşturma açılması uygundur.
puhahahhaha sanki soruşturma açmak için bana danışmışlar da onay veriyorum. burda kendime ve kendim gibi olan herkese çok güldüm. hay allah yaaa. valla vatandaşı olmasan gerçekten çok komik bir ülke burası lan.
hadi hayırlısı umarım hapislerde çürür.