bugün

sabah sabah öğrenilen üzücü haber.
hem de dolar üzerinden.

görsel
cin gibi bir kadının da aptal halleri olabiliyormuş dedirten olay. oysa dört gözü açık gezer nasıl böyle bir tongaya düşmüş.
bu kadın dolandırılmaz. vardır bunun altında başka bir çapanoğlu.
Yani bu akıl alır gibi değil, Nasıl böyle bir tangaya pardon tongaya düşmüş.
Lan bunü inlüler emekli dayı gibi kredi kartı ekstresi mi inceliyor. Benim hiç bilmediğim bir oyun sitesi 12 ay boyunca kredi kartımdan 13 dolar para çekmiş ancak 12 ay sonunda farkettim. Tamam benimki salaklık ama bu kadar da cimrilik olmaz.
kartımdan geçen yıl 2018 passat almışlar demin gördüm incelerken
Geçen sene Benim kartımdan 600 küsur TL çekmişlerdi. Sanal ortamda hackerlar.
itiraz ettim banka parayı iade etti.
Malı mülkü korumak için eşinden boşanıp beraber yaşayan kadın değil mi bu? Bu kafayı nasıl dolandirmislar hayret.
Dünkü açıklamalarından dolayı olabilir
Birilerini ağlatmış olmalı
(bkz: demet akalından feminist şovmenlere tarihi ayar)
demet akalını dolandıran hayat vay be dedirtiyor.
Ilk bakışta Domaltılmasi okudum allah affetsin.
Gerci ayni kapıya çıkar.
iyi olmuş bu iktidar yalakasına.
ilerde çocuğum bunu televizyonda görüp bu teyze kim dediklerinde benim gençliğimin sanatçısımı diyecem of off..
yok, ben bi ara gece görüyordum rüyamda, ama baya eski, ortaokulda filandım o zamanlar.
Ülkede 3 gün milli yas ilan edilmesine neden olan dolandırıcılıktır.

Demet yaz 8810'a gönder, 10 tl karşılığında mağduriyeti giderilsin.
(bkz: dükçe)
Nasıl yani provizyona falan düşmüyor mu bu işlem. Ulan market alışverişini bile provizyona atıyor kredi kartı, direkt ekstreye yansıtmıyor.
Dünya kadar mal mülkü olup 3 kuruş ucuza alayım diye ne idiğü belirsiz yerlerden alışveriş yaparsan neticede olacağı bu. Geçmiş olsun.
Bu kadının tdk ile problemi var.Benimküni ne şimdi?
başlığı dolaraklaması olarak okudum. neyse ne fark eder ki?
görsel
4 euro. vay be. resmen servet gitmiş amk.
Ne olacak bu kadının çilesi ya tam 4 euro'sunu çekmişler. Ne büyük acılar ya Rabbim.
tam karşılığı an itibariyle 32,73 tl'dir. küçümsememek lazım. kadın para duymasın, kocasını bile boşar. pardon ya, boşamıştı zaten değil mi?
Yokmuş öyle bir şey. Okan Kurt çocuklarının oyununun bedeli olduğunu söylemiş.
Bu kadın gündeme gelmek için yapııyor, birileride atlıyor.