bugün

bir taraftan delice sevdiğini onsuz ölüp geberdiğini iddia eden diğer taraftan da sanki kız hayatında ömründe hiç yokmuş gibi davranan, seni önemsemiyorum zerre şeyimde değilsin mesajı veren adam.
bir kadını kendine nasıl bağlayacağını bilen adamdır.
(bkz: ikizler burcu erkeği)
hepsinin mi taktiği aynı olur kardeşim! ne zaman birine tutulsalar, tutuldukları kişiye baş düşmanları gibi davranıyor bu herifler.
kızdan okkalı bir karşılık alacak adamdır. öyle ki yediği sillenin acısını mezardaki yeddi ceddi duyacaktır kabrinde.
ruh hastasıdır.
adice dawranaarak umrumda değilsin havası vermeye çalışan ama terkedildiğinde zaarıl zaarıl ağlayacak olan cool görünümlü erkek tipi.
ego tatmincisi gerzektir.
gözünü sahip olma hırsı bürümüş, kıskanç, nereye saldıracağını bilemeyen, dengesiz davranan adamdır. kaybetme korkusuyla en kötü yönlerini ortaya çıkaran, farkında olmadan kaybeden adamdır. (bkz: yengeç burcu erkeği)
Adice davranmaması gereken adamdır.Amk ben hepsinin işin kötüsü yöntem işe yarıyor ve kız normalde etkilenmeyeceği bu erkekten sırf bu cool havaları yüzünden etkileniyor.
türk filmlerinde olurdu böyle ruh hastası manyak herifler. gerçek hayatta yok mu tabi ki var. uzak durulası cins.
(bkz: kız tavlama teknikleri)'ni çok ciddiye almış adam. atlatın şu sendromları. (bkz: efendi olun yalaklık denizinde boğulmayın yeter)
hödük adamdır. beyinsiz adamın tekidir.
nevrotiktir, içindeki sevgiyi zıtlıkla dışa vuran manyaktır.
Delice sevdiğini sanan adamdır.
kaybetmeyi hak eden adamdir. beyinle kalp ancak o zaman ayni yola girer
(bkz: adice harikalar diyarında)

serbest sıçtım.
Adi derken ne demek istedin belki de sevgisini dışa vuramıyordur. Ya da kıza sevdiğini söyleyince onu kaybedeceğini düşünüyordur. Düşündürücü.
Gerçekten delice seviyordur.
kaybetmemek için yapıyordur. yoksa yaptığı eziyet onun da kalbini acıtıyordur.