bugün

Film boyunca ara ara eşlik eden bir müzik vardı, izleyenler bilir. işte o eser: http://www.youtube.com/watch?v=YJ__ja4QpMM
Aglicakmisiz (!)
Fragmandan filmin güzel olup olmadığını anlayabilen ergenlerin "filmi izlemeden kötü diyorsunuzzz" diye sacmaladigi hede. Ulan sen fragmandan güzel olduğunu Anlıyorsan başkası da kötü olduğunu anlar.

(bkz: beyin dll not found)
Gitmedim ama ismi çok komik değil mi? Delibal nedir ya? Delifişek gibi.
Delidumrul, deliha, delibal... Allah sonumuzu hayır etsin.
çağatayın filmde intihar ettiği yeri bilen varsa mesaj atsın dediğim film. hakikaten tam intihar etmelik.
Klasik piyasa filmi.

Ruzgarin hatiralari diye inanilmaz bir film icin 2 entry giren sozluk yazari varken 50 tane sinema fakirinin bu filmin basligi altinda toplanmasi beni sinir ediyor. Sonra neden tepeden bakiyorsun? Neden asagiliyorsun? Neden saygu duymuyorsun? Zevklerinizi gercekten gelismemis buluyorum.
isminden ve oyuncularından ne mal olduğu bariz olan filmdir. ulan hala sinema salonlarında yayınlanıyor değil i bu tür filmler? içim yanıyor işte buna. mis gibi ertuğrul 1890 dururken sen böyle saçma filme gidersen memleketinden halinden dert yanma hakkını da kaybetmiş olursun.

gitmeyin abicim şöyle asalak filmlere.
Iykkk ettiren film.
Ana senaryosu çok iyi kurgulanmış. Fakat olay akışı berbat bir Türk filmi.
ı ıh olmamış.
türk filmi olduğu için beklentiyi yüksek tutmayarak gidilmeli.

ben sizin gideceğiniz filmi sikeyim.
vizyonda film yok sanki başka da böyle aptal aptal filmlere gidiyorsunuz.
Filme bugün gittim ve sadece aşk sahneleri dandik olmuş. Biraz yapmacık gibi geldi. Ama diğer sahneleri hoşuma gitti. Emek var filmde.
delirmiş bir baldır. (taşlamayın).
sezen aksunun film için seslendirdiği şarkıya denk gelince gece gece yine işi gücü bıraktırıp içimi acıtmış olan filmdir. tüm olumsuz yorumlara ve giderken bi beklentimin olmamasına rağmen film olmuş gençler. film bittiğinde boğazım düğümlendi mal gibi kaldım lan resmen. kendimi film boyunca bir kızın yerine koydum bir erkeğin bir arkada bırakandım bir arkada kalan. benim ruh halimin yaşanmışlıklarımın üstüne geldiği için midir bilmem beni baya acıtan film olmuştur. ayrıca taşladığınız çağatay ulusoyun kendini ne kadar geliştirdiğini o yersiz eleştirel gözlüklerinizi çıkardığınızda görebilirsiniz. film sırasında ufak tefek sıkan yerler olsa da o kadar hata kadı kızında da olur. sonuç olarak film de oyunculuklar da gayet iyiydi.
Çağatayi her ne kadar zaman zaman eleştirsekte bu filmde başarılı oyunculuğunu inkar etmemek gerek. Filmin özeti şu şarkı sözü ,

"Ben öyle birini sevdim ki, bir nevi intihardı."
Bayık aşk filmlerinden sıkıldığım için izlemediğim film.
tumbulur ergenlerinin çok beğeneceği yarrak gibi filmlerden bi tanesi.
Senaryosu zayıf film. Böyle islenmez bu konu .
Senaryonun bayat oyunculukların vasat olduğu bir film. Sinemada ara verildiğinde arkadaşıma dönüp "şimdiye kadar ne oldu bana anlatır mısın?" Dedim o da "kızla erkek tanıştı sevgili oldular." Dedi. Gerçekten filmde hiç olay olmuyor. Heyecan uyandırması gereken sahnelerde bile bir aksaklık bir durgunluk. Genel olarak puanım 4/10
Radyo da tesadüfen soundtrack şarkılarından mutlu sonsuz şarkısını dinledim çok güzeldi hala dinliyorum 100 felan olmuştur. Daha önce sözlükten okuduğum kadarıyla gitmemeye karar vermiştim. Vizyondan kalkmadıysa gidip izlemeye karar verdiğim.
25 yaş üstü insanların sıkıcı bulacağı film. Bol romantizm, bol ajitasyon.
18lik kesime hitap eden film. ulan düşünüyorum ben bu filmi ilkokuldaki kapasitemle dahi izlemezdim, bi nesli nasıl yok edebiliriz diye özellikle çalışıldıgını düşünüyorum.
Mutlu sonsuz.
Öve öve bitiremedikleri film. izlemek nasip olmadı sevdiceğimle.
Elli bin dolar verilse izlemeyecegim film. Altmış bine düşünürüz.

(bkz: Türk sineması vs Sri lanka sineması)