bugün

ferdi tayfur şarkısı.

Bir gün gelir geçer bunlar
Eskir bütün hatıralar
Sen unutsan ben unutmam
Unutulmaz yaşananlar

Bir deli aşk bu bende ki
Mecnun gibi sonum belli
Yüreğimde acı keder
Dinmedi gittin gideli

Aramıyor sormuyorsun
Söyle şimdi mutlu musun
Yırtıp atma resimleri
Bana gönder bende dursun.
Sen unutsan ben unutmam.
3 tane türk dizisi çıkar.
kaman kardeşlerin yeni filminin ismiymiş.

http://medyanoz.org/Haber...AN-KARDESLERIN-YENI-FILMI
10 mart 2017 de sinemalarda olacak emrah kaman/murat kaman kardeşlerin yeni filmi. Kadrosunda zafer algöz, cem yılmaz, pelin akil, emrah kaman gibi oyuncular yer alıyor.

ismi fazla klişe geldi bana, ama kaman kardeşlerden kötü film çıkacağını sanmıyorum.
standart türk saçma sapan romantik-komedisi sonra diyorlar "vay efendim türklerin her yaptığını eleştiriyorsunuz" ulan bunların neresine destek olucam? adamlar 43 yıldır aynı-tipik senaryoları kullanıyorlar nerdeyse.
Kadrosu çok iyi. Emrah kaman ' ın "kaçma birader" ini çok beğenmiştim. Zafer algöz ve cem yılmaz ' da var. Daha ne olsun. Kesinlikle çok eģelenecegim.
cem yılmaz zafer alagöz gibi ustaların yanına kardeş payından sevilen emrah kaman'ın olduğu film. evet.
çok cıvık film. bir kaçma birader beklemeyin.
cem yılmaz kendi yazdıklarından daha kötü bir film senaryosu bulunca basmış parayı yapımcısı olmuş.
film hakkındaki yorumlarda nedense cem yılmaz suçlanıyor. iyi de cem yılmaz bu filmde sadece yapımcı, parasını her hangi bir filme yatırabilir.
Başrol ve onun gevezeliği bir yerden sonra kafa ağrıtıyor. Film kötü ama güldüren sahneleri de yok değil. Komik.
Kaçma birader kadar komik değil ama recep ivedik gibi boş beleş filmlerden gayet iyi recep ivedik de bir kere bile mimiklerim oynamadı bunu tek başıma izledim güldüm 10/7,5 veririm.
tam metro turizm'le kars'a giderken izlenecek film.
eğlenceli olmuş. başroldeki eleman aşırı hiperaktif. bi durmadı yerinde amk. *

görsel
emrah kamanı seviyorum adamın tipi güldürmeye müsait ama karakterleri hep aynı tarz onun dışında son zamanlarda gördüğüm en eğlenceli türk filmlerinden bir tanesi çok beklentiye gerek yok bir akşam vakti al çayını çerezini otur izle pişman olmazsın.
tanım olarak:ailece izlenebilecek eğlenceli film.
recep ivedik kaka bok tamam ona gülmüyoruz da bu nedir arkadaş ya.. bi de harbiden güleni ve seveni olmuş..

tek kelime ile rezillik ve baş ağrısı..

durmaksızın konuşan karakter komik değil olsa olsa şebektir..
90 lardan bir sibel sezal şarkısı.

şarkının aranjesi gürol ağırbaş a ait.

davulda cem aksel, ud erkan oğur, bass gürol ağırbaş

tam bir 90 lar ballad ı.

https://www.youtube.com/watch?v=0HBVufMQ09I
Netflix’ten bir kez daha izledim.

Emrah kaman’ın absürt diyaloglarının hastasıyız.
ya bu sinema seyrcisini anlamak mümkün değil.
filmin tamamı süper. sadece cem yılmaz sahneleri için bile izlenir ama hiç ilgi görmemiş.

izleyin pişman olmazsınız. komedi seviyorsanız tabi.