bugün

dekolte giyen kadının maksadı erkeklerin beğenisini kazanmaktır. bunun için de vücudunu paylaşmaktan ve sergilemekten çekinmemektedir. bu bağlamda kendisiyle kurulacak fiziki münasebetlerde hukukun bunu göz önünde bulundurması gerekir. kadının vücudunu erkeğin nefsini cezbeder, nefsi müdafaa hem dinimizin gereğidir hem de hukuken suç değildir. ^

son olarak hukukçular maalesef türkiye'de bunu uygulamayı unutmaktadırlar.
göstermek ama elletmemek.
tutuklanmamaktır, sanırım yasak çünkü çıplak gezmek, ya da polisler beni ibneliğine tutukladı.
ne maksadı olacak iyice kendinizi kaybetmişsiniz. etrafında kim dekolte giyinmiş diye fellik fellik bakınan erkekler bide karşısındaki kızı namussuz görüyor. nasıl bir çelişki bu. bir an önce kendinize gelin.
yüzü güzel olmadığı için, karşısındakinin dikkatini başka yere odaklamaktır.
dekolte fransızcada rekolte kelimesinden türemiştir. rekolte meyve sebze gibi ürünlerde hasatın toplanması durumuna karşılık gelmektedir. dekolte giyinen kadın, meyvelerinin olgunlaştığını, toplanmaya ve yenmeye hazır olduğunu göstermeye çalışmaktadır. bu sebeple bu giyim tipine dekolte denmiştir.
bir dekolte giyeyim de bir bitmediniz amına koyayımlar hakkımda başlık açsın olabilir.
dekolte giyilmez, dekolteli elbise giyilir.

bilmediğin bir şeyin maksatını merak etmektir.
dekolte giyen sözüyle dekolte kıyafet giyen kadın kastedilmiştir, kendini tdk yetkilisi zanneden tırtlara duyurulur.
amacı başkalarına vücudunu göstermek değil vücuduna güvendiğini göstermektir.
bedenine atılan bakışları kendine sanarak mutlu olan yazmış nasıl bir dünyada yaşıyor kız içinden ayı diyordur bu da ağzı açık bakarken mutlu ettiğini sanıyor. yurdum insanı ne zaman değişeceksin.
güzelliğini sergilemek, tabi güzelse.
bilinemeyendir.

bakılınca sapık der rahatsız olur, ama bakılacağını bile bile yine dekolte giymeye devam eder.
olmayandır. kendine güvenip giymiştir. ne vardır?
Normal dekolteyse problem yok aşırıysa benim söylememe gerek yok.
say yasasına uygun değildir çünkü kadının arzı sabit iken ortaya çıkacak talep şokunu karşılayamayacağından arz talep dengesi sağlanamaz. bir kadının tek başına ne kısa ne de uzun zamanda arzını artırma şansı da yoktur fakat yine de birden çok erkeğe yetebilitesi vardır. kadınına göre değişir bir durum.
sevişmek istiyordur.
namus konusunda hassasiyet taşımamaktadır.
kımse hadi ben bugun dekolte bir kıyafet giyeyim demez nasıl erkekler dar kesim kıyafetler giyiyorsa kadınlar da giyiyor bunu, yakası acık tişört erkekler giyiyor kadın da giyiyor... bunu kadının bır yerini açması olarak algılamak bile gelişmişlik seviyesi ile ilgili bir sorundur. bir erkek dar giydiğinde kadınlar acaba bize bir şey mi göstermek istiyor demiyor bilmem anlatabildim mi ?
canı istediği için giymiştir altında mana aramak işgüzarlık ve yobazlıktır.
kapalı kızların türbanına kafa takıp, destan yazanların dekolte giymeyi çok güzel savundukları bir başlıktır. niye bir kadın o kadar kısa mini etek giyer, niye göğüslerini o kadar açar? sorularına canı istediğinden yanıtının gelmesi ayrıca komiktir. bu namus meselesidir.
diğer bayanlardan daha güzel olduklarını, ilgi çekmek, bakılmak, hoşlanılmak, beğenilmek ve sevilmek için bedenlerini mallarını teşhir ederek sergileme yoluna giderler.
Dekolte iyidir. Bir maksadı olmadan yapılan bir giyimdir.

Denize gidip bikinili görünce ne yapar bu insan evlatları.
seksi gorunmekdir , ama bu da erkeklere mal mal bakma yada taciz hakki vermez.
fantazilerinizi gerceklestirebilecekken 31'e devam etmekle sonuclanabilir.

ortaokul-lise yillariydi. dogumgunu vs. bir gerekceyle bizim evde bir gunduz vakti kizli erkekli toplanmistik. hoslandigim, hatta hala zaman zaman ruyalarima giren kiz, en yakin arkadaslariyla gelmisti. bizim elemanlar da gelmis ve sayisal denge saglanmisti.

kizlar ictikleri biralarin da etkisiyle iyice rahatlamislar; etek giymis olmalarina ragmen koltuklarda kaykilarak mal beyanlarini yapmaktaydilar. malesef o donem alkol kullanmamak gibi bir ergen prensibine sahip oldugumdan ve o kafayla hoslandigim kizin karsisinda olmanın heyecanını yaşadığımdan oldukca rahatsiz olmus, kendimce kibarca toparlanmasi icin hoslandigim kizi uyarmıstim. tabii o dakikadan sonra kizlar bizden bir cacik olmayacagini anlamis olacaklar ki muhabbetin gidisati tamamen tersine donmus, bir sure sonra da kizlar evi terk etmisti. simdi dusununce o gunun cok daha farkli gecmesi gerektigini anliyorum tabii ama bu aydinlanma, 31'le gecen gunlerimi geri getirmeye yetmiyor.

benim hoslandigim kiz daha sonra okulun en pic elemani basta olmak uzere ne kadar sikici tip varsa onlarla takildi. ben hatunların efendi adam yerine piç tercihi'ni en derinden yaşayan masum asiktim. o zamanin sartlarinda ayni sey olsa yine uyarirdim ama bugun basima boyle bir sey gelse o kizi bosaltmadan birakmam.
güncel Önemli Başlıklar