bugün

-bazen mutlu, bazen mutsuz, bazen keyifli, bazen keyifsiz, sıkıntılı, heyecanlı, karamsar, bunalımlı, hayat dolu, sosyal, içe kapanık vs. gibi farklı duygu durumlarını gün içerisinde değiştirerek kullanma durumudur.
-eğer bu değişimler anlık yani dakikalık oluyorsa (kişi bir dakika mutlu, diğer dakika mutsuz oluyorsa) bu bir psikolojik bozukluk durumudur.
sevgilinin, insana sık sık yaşattığı durum.
bir anı, bir anını tutmamak. dengesizliğin yumuşatılmış hali.
(bkz: gülerken ısırmak)
kişi bir mutlu,bir mutsuzdur.çok neşeli olduğu bir anın sonunda dibe vurmuşluk hissi yaşayabilir.manikdepresif psikolojik tanımına neredeyse uygundur.dünyanın insanları çok da mutlu etmediği şu günlerde bir çok kişide görülmektedir.
(bkz: ikizler burcu)
bak işte hep yaptığımdır, huzur vermem asla çok sakinken ortam.
gereksiz mi?
değil.
eğlenceli mi?
kesinlikle!

terazi evet, dengesiz dik alası, küstah evet.
rutin yaptığın işler bazen sıkar, bazen keyif verir.
arkadaşlarınla konuşmak bazen işkence bazen ihtiyaçtır.
tepkilerin bile normal değildir.
hep değişkendir.

bu, ruhun mutlu olmadığının kanıtıdır.
ya da gezegenlerin oynaşması.
atsan atılmaz, satsan satılmaz, baş belası ruh halidir.
şu an içinde bulunduğum durumdur. Hepsine bir konserve neden olmuştur!
bazen dunyanin en zayif insani gibi hissediyorum, bazen bir devlesip ben onlarin var ya birinin değil üçünün besinin değil alayinin iste küfürler filan. ben yaparım olum diyorum. kimse duramaz karşımda.

bazen yıkık birp pic gibi hissederken bazen çok büyük adam olcak hissine kapiliyorum. gecen ben de 6 mart dogumluyum. ben topraga dusen cemre gibi olcam cemreyim lan ben. cemre nasil ki mevsimi degistirirse bende bu ailenin yazgisini degistircem dedim. o kadar yani

bazen dünyanın en mantıklı adamiyim, bazen bildiğin ha çocuk. hatta biraz kafadan kırık bir çocuk. bazen kufur duyunca utaniyorum bazen delicesine sovuyorum.

cook zeki hissettiğim de ihihiji ben salagim dedigim de oluyo

ne kadar garip insan denen varlık.

zaten hic yasayamayacagi seylerin hayalini kuran bir varlik hic garip olmaz mi?

peki acaba garip kelimesini hangi anlamda kullandim :(

bugun salak gibi hissediyorum.