bugün

bir kadın peygamber. ibranilerin hakimler dönemi'ndeki başkanlarından biriydi.
yemekteyiz yarışmasının kuzey kıbrıs ayağına katılan ve diğer yarışmacılara göre daha iyi türkçe konuşan ingiliz asıllı yarışmacı.
nickaltı yokmuş... hayır hasenat adına entry girdik.
nickaltı yokmuş. olsun dedik yazdık.
sana gül bahçesi vadetmedim romanının şizofren karakteri.
milano merkezli kozmetik markası. arayıp toplantı talep etmeleri onurlandırıcı ve çok kibarlar. üretim bölümü ingilizce bilmiyor orası ayrı.
türkiye ayağında işlerini yürütmemize rağmen 2015 yılını ar-ge yılı olarak belirledikleri için büyük atılım düşünüyorlar. 1 yıl arge ne demek. gelin görün türkiye'de işler nasıl oluyor. hadi abicim hadi acele acele. 1 haftada drug chanel kampanyası yapıyoruz hembe buyuk bir şirkete. olan projeyi yürütene oluyor 4 saat uykuda sanki ayakta uymuşun hissiyle yine uyanıyorsun. rüyada uçurumlar, yıldız kaymaları. cosmoworld çekiyorsun rüyanda. kozmetik şirketlerinin bir kaç ayağı oluyor genelde büyük holding şeklinde. üretim, pazarlama, yönetim vs vs bunlar herşeyi bir yere toplamışlar. nasıl devasa bir şeyden basediyoruz.
yaşasın kadınlar. nasıl bir pazar hiç bitmek bilmiyor. kozmetik sektörününün iplerini çekenler yine erkekler. big bosslar yatlarda biz uçakta milanoya. seviyorum seviyorum ben bu adaleti.
*
Yumuşak ve güzel Dudak kalemleri olan kozmetik markası, aynı zamanda bir ecnebi kadın ismi. *
Ederinden pahalı make up marka.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar