bugün

aptal saptal milletin kusurlarini arayan tiplerdir.
kusur aranmaz kapatilir.
Candır. Beni uyaranlara büyük sempati besliyorum. Görev edinmeleri inanılmaz güzel. Var olsunlar.
bunlar genelde şakaları falan da anlamazlar, torllemeleri hiç anlamazlar. hayatları boyunca sap gelip öyle giderler, pusuda birinin açığını yakalayayım da laf çakayım diye beklerler.

gerçekten inkiraz tipler.
vurduruyordur.
Mürekkep yalamıştır.
Türkçe'de sözcüklerin ayrı yazıldığını; de bağlacının da sözcük olduğu icin ayrı yazılması gerektiği gibi basit bir kuralı ögrenemeyecek kadar elek beyinli değildir.
görsel
Kafa şişiren tiplerdir.
Entryi giriyosun biri özelden yazıyor ayrı yazılacak diye diğeri de mesaj atıyor bitişik yazılacak diye bu tiplerin kendi entrylerine bakıyosun kendisi bile daha bilmiyo edatları bağlaçları da de yazımını yazım yanlışlarıyla dolu entryleri.

Buraya eğlenmeye geliyoruz tdk değil kasmayın biraz rahat olun ya.
allah başka dert vermesin.
Gocunan cahillerin laf ettiği tip. Gocunup üste çıkmaya çalışacağınıza öğrenin.

Biri de burası TDK değil eğlenmeye geliyozz kasmayın demiş. Sanki Tübitak projesi amk altı üstü üç kitap okumuş olsan şu hayatta bi konuda doğru bir fikrin olacak.
Ben de uyarmayı an itibariyle bıraktım, kötü oluyoruz sonra. Ne haliniz varsa görün.
Yazılan 7 cümlenin 5-6 sı hatalıysa bazen yaptığım eylemdir.
icten ice kendimi yedigim ama olmadigim tiptir.
Kimse kimseye bir sey ogretmeye calismiyor. Bunlar cok basit dil kurallari artik. De'yi da'yi ki'yi Bir zahmet dogru kullanin. Ayrica kusura bakmayin ama boyle sozluk platformlari genis kitlelere ulasabildigi icin onemli. Damlaya damlaya oluyor bu isler.
Bir insanın cahil olması üzücü ama hem cahil hem de küstahsa. O kişi ile ilgili tarifim tek: Boşuna oksijen israfı yapan canlı türü.
aptallara ders veren tiptir.

aptal aynı hatayı bir kez daha yapacaktır ama olsun.
türk dil kurumu nun gizli personelidir. kutsal görevlerini icra ederler. sevilesi sayılası insanlardır. cehaleti temizleme misyonu olan koca yürekli insanlardır.
50 tane sahte hesabıyla bazen kürtçü, bazen feminist, çoğunlukla da beyinsiz olan
sığırlara yavaş olda motorun soğusun demek amacında olabilir.
Sözlükte böyle başlık açmak... Ne bileyim biraz şov bence.
aydın insandır ülkenin geleceğidir. evet.