bugün

Bazen uludağ sözlüğe de attıklarını düşünüyorum çok kasıyor kendisi.
Zaten çok açığı var sitenin.
Boş iştir.
son günlerde botnet saldırılarının da artmasıyla en çok araştırılan terimlerden biri.
Zall hepimize sözlük meydanlarına sol frame ye çağırarak büyük bir olayı engelledi. Galiba az önce olandır.
bir ara ne yerdik be asdkasd. meşhur zall ve güç kalkanları.
Zall kos sozlugu silkiyolar. Evet.
(bkz: arkadaşlar düzeldi) mesajından önce gelen hede.*
hacı nereden saldırıyorlar bilmiyorum ama çok fena saldırı var. status.github.com gitti.
Kim la bu?
denial of service attack.
zall beyefendiye espri yaptırtmış saldırı türü. hayat artık daha soğuk.
en geri zekalı adamın bile yapabileceği saldırı türü. ddos atmak için kullanılan en meşhur program hoictir. bir de botnet ile yapılanı vardır ki evlerden ırak, modemi omuzlayıp götürür zombinin kızları.
basit saldırı türü ağ güvenliği uzmanı olarak saldırının geldiği kaynak belirlenip o ip bloğu engellenirse isterse tüm rusya saldırsın zerre teshir etmez şu rusyanın ip bloğunu engelleyin abisi allahısen kaç kişi rusyadan ulu sözlüğe giriyor ?
Eyyy ddos lobisi!
Ya siz kim oluyorsunuz ya?
Biz sizi iyi bilirizzzz.
Benim türbanlı bacımın girdiği sözlüğe ddos atmışlar.
şimdi sizin aklınızda iki tane soru var. 1. ddos nedir 2. neden atılır ? ben de bilmiyom amk kim ddos atmaya çalışsın uludağa.
an itibariyle sözlüğü fena çökertmiştir.
sözlüğe yarım saattir uygulanan saldırı. evet.
Manidar bir zamanlamadir. Bu ddos denilen şey kendi kendine yapılabilen birşey mi mastürbasyon gibi?
Köküne kadar hissediliyo karşiim..
Ah su rusların gözü kör olsun.
bende ps4 oyun ındırıyordum ondan yavaslıyor zannetım amk.
şu an sözlüğe yapılmaya çalışılan saldırı türü. ama garibim çok yüksek saldıramadığı için siteye ulaşımda sorun olmuyor.
Kısaca web servislerinin, kaldırabileceğinden çok daha fazla bant genişliği oluşturup sistemi bloke etme yöntemidir. Fakat ortalıkta çokça bulunan liseli hacker olma meraklısı lamerin sayesinde iyice boku çıkmış olaydır. Bir kaç program kurup birilerinin sistemini hacklediklerini düşünürken halbuki başka birinin oyuncağı olduğundan habersiz gerizekalı insan topluluğu yüzünden yılbaşı tatilim iptal edildi.

Şu dönemde eğer internetiniz fazla yavaşlamış veya bilgisayarınız internete bağlı olduğunda daha yavaşsa, format atmakta fayda var. Kimseye bilgisayarınızı kullandırmayın ek olarak crackli korsan yazılım kullanmamaya özen gösterin.
Kimse babasının hayrına o oyunları cracklemiyor.
(bkz: Distributed denial of service)
Sözlüğe sık sık girmemi engelleyen saldırı durumu.