bugün

(bkz: dagda yasama hayali kuran sehir insani/#4518926)
dağ evinde yaşamak, huzur içinde yaşamayı arzulayan, şehrin gürültüsünden rahatsız olanların istekleridir. bu istek bir müddet sonra biter, şehir yaşamının hareketli ve gürültülü yaşamını aratır.
insanın gerçekten nefes aldıgını hissetmesini saglayacak eylem.
yaşanılan evin civarına domuzlar da iniyorsa zevkli olacak yaşam biçimi. *
Kahve şarap sigara olsun yazılmayan en depresif romanı yazayım.
dağ evinde yaşamaktır...

sıcak olması kaydı ile benide yazın...
inzivaya çekilmektir.
Tüm sıkıntıları unutturur. Yenilenirsin.
amk dağ evinde bile dört duvar arasına kapanıyoruz.
kafayı parayla bozmak yerine yapılması gerekendir; ama ne yazık ki para her zaman çok tatlı geliyor...*
Ygs ye girecek elemanlar için harika olacak olay.
emeklilikte sahil kasabasına taşınma arzusu nun kardeşi olan eylem. gerçekten düşüncede iyi oluyor ama yaşama imkanımız olsa gerçekten hayallerdeki gibi güzel olur mu bilemiyorum.
hayatımda bir kez dahi olsa gerçekleştirdiğim eylem. üç gün de olsa yaşadım. şehir hayatına adapte olan insan bir süre sonra o dağ evinin hayallerini kurup onu özlemiyor değil. zaten en fazla bir hafta yetiyor. bir hafta sonra kendilinden şehri arıyorsun yine. yine de insan arıyor işte. oksijen oranının fazlalığından dolayı içine çekildiğinde ciğerleri yakan tertemiz hava, peter gibi kırlar arasında dolaşırken koparılıp yenilen kuzu kulakları, sabah uyanıp kapının önüne çıkıp saç sakal birbirine karışmış şekilde gerinirken günaydın diyen inekler, geceleri ateşin başında pişirilen yemekler ve içilen biralar, gökyüzüne bakıp ömrü hayatın boyunca görmediğin kadar sayıda yıldızı orada olduklarını bilmene rağmen bu sefer gerçekten de görebilmek ve daha bir sürü şey.
Tatil dışında pek de güzelliği yoktur.
Kesecek odun yiyecek yemek bulabiliyorsan çıtkırıldım değilsen gayet güzeldir. dağ evindense bağ evi tercihimdir. o değilde Erciyes Dağı eteğinde bir bağ evi fena olmazdı.
yok artık dağa neler.
aslında
olabilir.
walter white'ın
son zamanları gibi.
bir grup arkadaş ile güzel olabilir dediğimdir. ama yalnız olmaz. zor olur.
radikallik adına yapılan şey. Evet.
ÇOK PARAM OLSA ve çalışmak zorunda olmasam , bütün hayatımı dağda ,ormanda bir evde geçirebilirdim.
harikadır.ara ara mezralara kaçarız güzel olur.
Kimine göre barbarlık, kimine göre olağanüstü hayat. Evet.
görsel
Ne çok isterim vesselam.
Açık ceza evi gibidir.
davulun sesinin uzaktan hoş geldiğini bilmeyenlerin hayalindeki yaşam biçimidir.