bugün

yardim etmedikleri bir kendi ulkeleri kalicak dedigim olay. dusun evi bok goturuyor, ben komsunun evi temizlettiriyorum. siz ve hdp ne planlar yapiyorsunuz o kadar merak ediyorum ki, sakin duruyorsunuz su an ama, cok merak ediyorum.
o yardımı onlara değil türk halkına yapsın o zaman.

toki denen illet tacirin yaptığı berbat evleri, fakir fukaraya binlerce liraya vereceklerine bedava versinler.

unutmadık.

+ bu mehape, cehape, hedape asgari ücreti 1,500 tl yapacakmış. biz doldurduk onlar boşaltacak. onlara izin verecek miyiz.
# hülooğğğ. hayırrr. yuhhhh...

bu sözler size tanıdık geldiyse.
onlara yardım yapacağınıza kendi ülkenizdeki insanların refahı için asgari ücreti 1.500 tl yapın.

bunlar hep yalan-dolan...

hayırlı gemicikler Davutoğlu kardeş.
senin gemicikler yolda mı!
halkını refahtan refaha sürükleyen türk siyasetçisine has mangalda kül bırakmama hadisesidir.

ulan mama sandalyesi ne bile % 60 zam yapılıyor memlekette, bizim iktidar hala mahallenin ağır abisi olma derdinde.
(bkz: şimdi onlar düşünsün) o veya bu şekilde yardım ettiğimiz yerlerin hali ortada.

(bkz: suriye)
(bkz: ırak)
(bkz: Libya)
sayın davutoğlu kimin parasını kime hibe ediyosun bunu açıkla önce bize sordunmu? siz kimsiniz diye soracak olursanız biz halkız, seni oralara getiren halk..!
Ustası öğretmiştir. Yoksa küçük enişte kendi başına diyemez böyle şeyleri.
nasıl yapacağı şüphelidir.asgari ücretliden alınan vergiler atinada ki emeklilere dağıtılırsa yüreğim kan ağlar sayın başbakanım.
oraya da yardım ederiz.
çalarız, çırparız, yardım ederiz ama biz batmayız!
ulan ülkede nasıl bir para varsa nasıl bir güç varsa; siktiler, sıvadılar, çaldırlar, çırptılar hala batmadık hala batmadık.
Şu Akp' nin on üç yıldır kurduğu en mantıklı cümle olabilir. Orada kardeşlerimiz zor durumda. Gidip Allah' ın Suriyeli' sine yapıldıysa yardım Yunanistan' a da yapılmalı. Herkesin ağzında sakız olmuş bir laf var sosyal medyada. " lüks içinde yaşarken aklın neredeydi yunanistan?" kimse kusura bakmasın ama adamlar hiç lüks içinde yaşamadı ki.. Biz lüks yaşamayı cafeye gidip kahve içmek, akşam çıkıp yemek yemek olarak mı algılıyoruz sadece? yoksa öyle bütün ülke cebinde iphone' la altında porcshe' la filan yaşamıyordu. Bu düşmanlık artık son bulsun. Yardımımızı da uyarım ederiz.
bir tek imf ye borç verebiliriz derken yalan söylememiş olduklarının kanıtıdır.

yardım edelim tabi, komşu açken biz tok uyuyabilecek miyiz sanki?