çomardır havlar. şaşırmamak lazım. bastır parasını senin bahçen için de havlasın.
(bkz: Davut güloğlu kim amk)
Çakma Nihat Doğan bu da herhalde.
Balık baştan kokar. ellerine biraz imkan geçtikçe daha fenalarını yapacak potansiyelde bir çomar sürüsü.
Sanatıyla gündemde yer bulamayınca başkaları üzerinden prim yapmaya karar vermiştir.Bravo gündem senindir.
https://www.youtube.com/watch?v=aBobj888DeI
Akp döneminde gerçekleşmiştir.
Sıla yı savumuyorum bu olayda ama arkada kuran okunuyo bağırıyo küfür ediyo. Buda ağır çomar çıktı.
Gündeme gelmek için bundan daha iyi malzeme yoktu.
Bil fiil 5 yıl boyunca esamesi bile okunmayan ortada gözükmeyen kişinin tekrar gündeme gelmek için başvurduğu yol.

Sıla'nın siyasî fikri ona kalsın.
standart çomar davranışıdır.
Ya tarafsın ya da bertaraf sözünün yansıması. Birileri bertaraf edilirken kendi menfaati için düşene bir tekme atıp menfaat aşkına taraf seçen birinin yaptığı etik dışı hadise.
işte böyle tipler de bu olaylardan besleniyor. "çomarım ama sevenim çok"
Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bir ara da hayko cepkin e hakaret etmişti. Ara ara yapıyor böyle alıştık artık.
sıla'nın sıçtığı bokun uzerinde uçan sinek kadar vasfı olmayan birinin, abilerine yaranma çabası.

muhafazakar ahlâkına güzel bir örnektir.
Anne tarafından Karadenizli olmama ve karadenizde büyümeme rağmen karadenizlilerden tiksiniyorum amk. Uzun yolda otobüste giderken belli eder karadeniz güzergahındakiler kendini. Giresundan sonrası aynen bu şekilde. Arsız anlayışsız bir toplumum var böyle maalesef.
Para cezası yemiş. Ulan yalaka bir ruh cezaya çarptırılmaya değer mi?
sallarım da belki gündeme gelirim çabası.
davut güloğlu düşünmekten aciz , kraldan çok kralcı, " ya sev ya terket" kafası taşıyan sıradan bir yurdum cahili. bu yüzden küfretmesine hiç şaşırmadım. ceza almışsa sevindirici.
(bkz: yalakalık)
(bkz: terbiyesiz adam)