bugün

ozal zamaninda kurulan bir partinin sembolu idi. alternatif parti kuracaklara yardim olmasi acisindan dusunebilecek bir simge.

(bkz: alternatif parti sembolleri)
(bkz: büyük anadolu partisi)
dördüncü nesil yazar.
--spoiler--
görsel
--spoiler--
4. nesil iyi bir yazar hoşgelmiş...
unlu bir is adami ozal'in kizina ve damadina jaguar hediye eder ve olaylar gelisir. damat davulcudur bu arada. siyasete atilmis ve logo arayan yaratici siyasetciler "jaguar davula girsin" demis ve o unlu sembolu bulmuslardir.
aciz bir yazar .

ne zamandan beri benimle uğraşarak kendini mutlu ve iyi hissetmeye çalışan, kendini böyle boşaltmaya çalışan yazardır. " kötü bir yazar, kötü bir yazar" diye kıçını yırtıyor aylardır. anlayamıyorum benim kötü bir yazar olmam ya da iyi bir yazar olmam onun hayatında neleri değiştiriyor. belli ki komünist kendisi ya da o ayara yakın bir şey, yazdıklarımdan pek haz etmedi ve böyle bir yönteme başladı ve benden yaşca büyük hissiyatı vererek de nikime dair abuk sabuk tespitler yapmaya başladı. gülüyorum, eğlendiriyor beni kendisi. ağzına ne alırsa alsın hiç susmayacak gibi görünüyor anlaşıldı.

ayrıca niteliklerini de sayıyor kendi ağzından , iyi küfür edermiş mesela bu çocuk sanki memlekette küfür edemeyen kıtlığı varmış gibi bir de bunla övünüyor durmadan. sözlükte de edermiş, hani moderasyon falan s.kimde değil havası vererekten. bravo büyük yiğitlik valla bir de ölüme giderken tam bağımsız türkiye derse işte o zaman büyük kahraman olur kendisi. sivilceli yeşil kaban giymiş arkadaşları her sene yas tutarlar onun için.

keşke diyorum bu söylediklerim için ama ne yazıkki imkansız, kendisi gibilerin en büyük trajedisi hep ölecekmiş gibi durup hiç ölmüyor olmaları maalesef.

bi tane daha niteliği var bu davulu delen zurnanın dinleyin ey cemaat, o da şudur ki, eğer ne kadar çok entry yazarsanız siz o kadar ayarcısınız. yaaaa ... valla bak bu güzel tespiti o abazan günlerinde elinde sabun hayalinde jenna jameson varken yapmış bu zurna. aman ha dikkate alın bunu.

bir de kantır meselesi var. nickim kantır oynayanların nickiymiş , ne güzel tespit değil mi ey cemaat, zurnanın elinde bir rehber var herhalde en seçilebilir nickler adı altında, ne çok isterdim o oyunu kendisiyle oynamayı valla, ben counter strike olurdum o yeşil t-shirtlü gözlüklü terörist olurdu.

en doğru tespitine gelince, hemoridmişim ben öyle diyor zurna. evet doğru biraz var hemoroidim ama fakat bu iyi bir şey diye düşünüyorum , sağlam bir döt benimki sonuçta dayanıyor böyle zurnalara fakat kendisinde hemoroid olacak döt bile yok sanırım.

acilen bir sevgili bulmasını ve tavşanlar gibi sevişmesini salık veririm zira sonu kötü olacak kendisi için. bütün dünya nelerle uğraşırken o kendini sözlükte benim gibilerin bertaraf edilmesine harcamış gözüküyor. eminim daha çok zevk alacaktır bir sevgiliyle zira benim etim kaba gelir, acıtır biraz.
büyük anadolu partisi'nin amblemi idi. özal'ın baterist damadına hediye edilen jaguar marka otomobile gönderme yapan amblem, enteresan bir muhalefet partisini simgelemekteydi.
http://tr.wikipedia.org/w...estamp=20140117145412&;