bugün

feysbuk çete savaşları muhabbetinin son noktası. bu çete savaşı aplikasyonunda tartışma bölümüne bir bakayım dedim bugün. daha önce niye bakmadığımı düşündüm bir an. bir sebep bulamadım. neyse tıkladım abi. ortalık kaynıyor, sürekli bu cümle dolanıyor ortalıkta, başka bir nane yok. yahu bu türkler ne kadar yalnız insanlarmış diye düşündürdü beni. yine oran her zamanki gibi aynı, kız oranı yerlerde, abazan erkek oranı ise tavan yapmış.

neymiş efendim, her şey çete içinmiş. çete için davet istiyorlarmış. ulannn diyorum, devamını getirmiyorum.

ha bir de şekilli mekilli yazıyorlar bu cümleyi. çiçek şeklinde yollayan mı dersin, kalp içinde yollayan mı, ayıcık şekilli yollayanı bile var. ulan çok sempatiksiniz haa. böyle yapınca kızlar veriyorlarmış. erkekler hasta oluyorlarmış. bütün ibneler sokağa dökülüyormuş falan. tey tey...

bakayım çalışıyorum, yarak şeklinin içine bir yerine beni çetenize alın yoksa alnunuza koyarım yazıcam. sempatik olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyorum. maceralarımın devamını bekliyorum. bi ayrıyım galiba.

bir miktar şekilli örnek de vereyim hemen.

. ............_. ,-';
. . . . . . . . .,. . .-----'..
. . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- .
. . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__
. . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#)
. . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,'
. . . . . .,. .,.-*`
. . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/
. . . . /. ,'___. . :/. . . . . .
. . . /'-.l. . .'-..'........ . . ÇETE
. . ;. . . . . . . . . . . . .)-.....D.A.V.E.T.i
. .l. . . . .' ---........-'. . . ,' K.A.B.U.L
. .',. . ,....... . . . . . . . . .,E.D.i.L.i.R
. . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,'
. . . .. . . . . .. . . .,.- '
. . . . ',. . . . . ',-~'`. ;
. . . . .l. . . . . ;. . . /__
. . . . /. . . . . /__. . . . .)

ulan kim uğraşıyor bunlarla merak ediyorum. çıksın ortaya harbi kız bulacam ona. söz.

yaratıcı gençlik.