bugün

emo-punk tarzi yapan bir grup.
(bkz: ukte dolduruyorum)
(bkz: vindicated)
gitarist chris carrabba'nın kurmuş olduğu, scott shoenbeck (bass gitar), john lefler (gitar) ve mike marsh (davul) dan oluşan, emo-punk türünde şarkılar yapan amerikalı grup. don t wait, vindicated, stolen, broken heart, hands down, reason to believe gibi şarkıları solistin sesiyle büyülü bir hal alır. konserlerdeki performansları da dinlemenizi tavsiye ederim efenim.
Abd'li emo-punk grubu.2000 yılında kurulmuşlar.
Hands down,don't wait,remember to breathe gibi güzel şarkıları müzik dünyasına kazandırmışlardır.
çok fena şarkıları olan grup. ağzını burnunu dağıtırım "puhahhahahaha emo lan bunlar" diye dalga geçen şuursuzların. zaten chris midir nedir o adam da pek hoş, pek tatlı. anam öyle emoya can kurban valla. keşke tüm emolar öyle olsa. bir de vindicated diye bir şarkısı var ki bu grubun pek bir harika. emo-punkmış bu grup, ben dinlemem onları diye burun kıvıranlar da halt etmiş valla. güzel şarkıları olan, güzel bir grubu kaçırıyorlar.
safi akustik şarkılardan oluşan bir albümleri vardı, eğlenceli bulmuştum. biyerden sonra bayıyorlar ama tuhaf bir grup. dinlenebilir.
amerikalı inanılmaz gruptur. vindicated şarkıları kesinlikle dinlenilmelidir...
yardımcı olayım: http://fizy.com/#s/1lrtt6
stolen derim başka da bir şey demem.
Buluşup Dashboard Confessıonal parçaları çalarken kahve içmemiz gerek bence.
güncel Önemli Başlıklar