bugün

bunca olaydan sonra, 'belki fetö darbesidir' 'kim suçlu kim haklı' gibi saçma ifadeler kullanmak, hele hele devlet ile terör örgütünün tıpkı pkk sevicilerin kullandığı ağız ile 'her iki taraf' şeklinde değerlendirmek izansızlıktır. Doğuda pkk insanları katlediyor, bayrağımızı yakıyor, bu ülkeyi böleceğini söylüyor; bazı orospu çocukları çıkmış 'her iki taraf da suçlu. tece devleti suçlu' diyor. Aynı şekilde gelelim, darbecilerin elebaşları emri fetorospuçocuğundan aldığını açıkça söylüyor, bylock listeleri ortada, yıllardır devlete sızmalar ortada, darbe gecesi Akar'a 'gülenle görüştürelim' teklifi ortada, siz kalkıp hala cemaati savunacaksınız. ve bunun adını objektiflik koyacaksınız. vallahi de billahi de şehitlerimize haksızlık olur.

--

Sen yücesin ey rabbimiz. senin öğrettiğinden başka bizim hiçbir bilgimiz yok. gerçekten sen her şeyi bilen, hüküm ve hikmetin tek sahibi olansın.
rte fetönün adamlarının önünü açarken, balyoz davasından kimi askerleri felç kimilerini kanser edip öldürmelerine yardım etmişken, utanmadan hala rte nin yaptığını söyleyen objektif değildir diyorsan ben senin yüzüne tükürürüm arkadaş. sen o adamların ailelerinin hakkını yiyorsun. kim suçlu kim haklı bunca yıldır cemaate verilen imkanları görmediysen sen körsün kardeşim açık net. bunca yıl kadrolara cemaat adamlarını fetö mü yerleştirdi? erdoğan kendi kabilesini kuramıyor mu sanıyorsun? zamanında ülkeyi ele geçirmek için plan yaptılar ellerinde patlayıncada(daha doğrusu çıkarları ters düşünce, nitekim dershane olayında gördünüz anafen ve fem in ne kadar büyük ciro yaptığını devlet bunu görünce pastadan pay istedi) birinden biri hain oldu. hala bunu göremeyecek kadar körseniz sizew bir şey demiyorum. o kadar ölen, yıllarca hapislerde gereksiz yere yatan adamların hakkını yemeye devam ediyorsanız size diyecek hiçbir şeyim yok.