bugün

oktay usta olabilir.
Darbe girişiminde yer alan 5000 kişi varsa emin olun bunun 2500 ü fetöcü falan değil zaten. Sadece yanlış komutanın komutasında bulunan itaat sever askerler. Milgram deneyini bilenler hatırlayanlar veya şimdi bakacak olanlar hak verecektir. Tabi bu mermi sıkanları masum hale getirmeyecek o ayrı bir konu.

Ayrıca türkiye de darbeyi destekleyen hangi ideoloji hangi fikriyat var? Bak bir kısım Siyasal islamcıyı gördük. Memleketi bombaladı ima ile namaz kılan kekolar bir karincaya imtina gösteren sözde çok takva olan adamlar.

Yalan mı? Yalan değil... Fetö siyasal islamla tuzakladı tuzağına düşürdü bu kadar adamı.
darbenin arkasında akabenin olduğunun anlaşılmasından korkan mallar

bir fetö diyor

öbür gün amerika diyor

diploma n'oldu la o diploma ? reza ne suçtan tutuklandı ?

dün fetonun emrileri ile atamaları yapanlar kimlerdi ? duyamadık yüksek sesle.
bozacının kim olduğunu en iyi kim bilir ? tabii ki de şıracı

düne kadar kucak kucağa oldukları fetogilin kimler olduğunu bu ak-göt ler bilmiyor mu ?

tabii ki de çok iyi biliyorlar, birlikte atadılar dı ne kadar barzo varsa oraya buraya,

bu dinlilerin çok hoş bir huyu var aniden hafızalarını kaybediyorlar,

ak-götlerin amacı sadece fetocuları değil ayağına dolanma ihtimali olan ne varsa hepsini ıskartaya çıkarmak

orada fetocu olan da her halde söylemez, zaten idamlık belki müebbetle paçayı kurtaracağını düşünüyordur

dün tipinden ses tonundan her şeyinden ileri derecede fetocu olduğu belli olan bir hıyar abi

dün gittiğim bir avm de sözde telefonla konuşuyormuş gibi yapıp bağıra çağıra fetoya sallıyordu

bu işler böyledir, öküz öldü menfaat bitti dolayısıyla arkadaşlık dostluk da bitti

korkuyorum bizleri fetocu ilan edip kenara çekilecekler diye, yıllar önce zırtın teki

musallat olmuştu samana abone ayağı bir kaç ay aldım bir s*ke yarayacak bir şey değil

o gün rte ile araları iyiydi yalamaktan başka hiç bir b*ka yaramıyor

birde pencereleri ayna gibi parlatıyor o kadar.

itiraf ediyorum : gizli fetocuyum 10 sene falan önce bir kaç ay o samana

abone olmuştum, yalnız okunacak bir b*k yoktu, işyerinde paket falan

yapıyorduk camları siliyorduk falan iş görüyordu yani.