yaz aylarıyla beraber saklandığı yerden çıkmıştır.
goz zevkini yerle bir eden kizdir.
'kendine yakışanı giymek' söyleminden haberi olmayan kızdır.
(bkz: kızlardan soğuma nedenleri)
kendini bilmeden her güzelin giydiğine tav olup kendini de güzel gören kızdır. bir halka daha görünce yaşında mazisine bakmak istemeyecek ya da bu işin hakkını verecek saçma bir insan olacaktır.
taytlı iri totolu babetli abla kadar olmasa da bi hayli çirkin görünen kızdır. tavsiyemiz biraz daha bol pantolonlar giyip kalçalarını örtecek uzunlukta tişörtler kullanmalarıdır. en azından görüntü kirliliği yapmaz. hadi ama herkes giyiyor diye sen de giymek zorunda değilsin.

edit: kusura bakma apla ben iyilik olsun diye şeettiydim.
hemcinslerimden utanma sebebidir kendisi.
ayakları taraklı değilse babet güzel durur. bunun yanında boyu da uzunsa mis gibi kızdır efendim. en azından hiçbir erkeğin göz zevkini filan bozmaz. bozamaz.
kim kardashiandır o.
Kesinlikle kendinden iğrendiren kizdir. Neden yapiyosun bunu git de bi aynaya bak be diye çemkiresim gelir her defasinda.
tv reklamlarinda satilan urunleri kullanip zayiflayinca basligin altina igrencsiniz gidin bi aynaya bakin gibi gereksiz entry giren ergenleri cezbedecek olan bunyesi kilo almaya musait asiri kilolu ve babet giymeyi seven kizdir.
koca götlü değildir dar pantolon öyle göstermektedir yoksa memleketin hepsi mi koca götlü lan.
45 derece sıcakta totoşuna yapışan kotu giyiyosun, bacaklarım yandı sıcaktan ayacıklarımın önünü açıyım deyü babet giyiyosun.babeti geç dar kotun altına parmak arası terlik olanı da var.o daha vahim.

edit=imla lan imla.
bu tür kızların birlikte olabileceği erkek modeli; kot pantolonun altına parmak arası terlik giyip üstüne herhangi bir ingiliz veya ispanyol takımı forması geçiren tiptir. aşağısı kurtarmaz. bir de saçları ne kadar kısa olursa olsun ensesini uzun bırakır bu tipler.
pekte kötümser bakmadığım ve bakılmamasını tasvip etmediğim bi durumdur. dar kotluluktan kasıt, balık etli olmasıysa sorun yaşatmaması gerekir. babet falan bunlar önemsizdir ya da gereksiz ayrıntılardır.
dün gördüm bi tane.
kim kardashian bendeki göt değilmiş diye intihar ederdi görse, kırk yıllık kamyoncular ben böyle kasa görmedim diye yemin billah ederlerdi, bir kasap görse 50 kilo lop et var diye satırla koşardı peşinden, macellan görseydi eğer dünyanın yuvarlaklığını ona bakarak söyleyebilirdi, dağlar kendilerinden utanır yerlerinden oynarlardı...
ama babetleri görmedim valla ne yalan söyleyim.
yazları pişik kremi veya pudrası işine girsem her halde iyi para kırarım bu kızların üzerinden diye düşündüğüm kızlardır.
soyunursa ortaya daha çirkin bi görüntü çıkarak kızdır. iyi yönden bakmak lazım şükr etmek lazım.
(bkz: çıtçıtlı body) si olmadan bir hictir.
(bkz: çarpık bacaklı siyah taytlı kız)
bol kot giyerse kütlece daha büyük görünür.
ah maalesef modern çağın sıfır beden güzellik anlayışını armutun pişip ağzına düşmesi kolaylığında benimseyen yurdum insanının dramını yansıtan tasvirdir. isteyen istediğini giyer aga, sen bak diye giymiyor kimse (tamam kimse değil ama var yani böyle insanlar). bir kere kadınların (ya da kız mı? bilemedim şu an) süslenme/giyinme mantığı kendilerinin beğenisiyle şekillenir. sana laf düşmez yani. "ay bunu görmek zorunda mıyım yaaaa" serzenişine de hiçbir zaman anlam verememişimdir, bakma hacı allaalla. gerçekten görmek istemediği şeyleri görmek "zorunda kalan" insanın bu anektodunu yaşamak istiyorum, bunu engelleyememe (bakmamayı denememe) acizliğini çok merak ediyorum. ha hatun kişi de ayıp etmiş, orası ayrı. ayıpsa da kendine ayıp ama.
Ağzına kürekle vurunuz.
muhtemelen götü portakal gibi buruş buruştur.
üniversitelerde daha ziyade iktisat fakültelerinde bol rastlanır. vajinası altındanmış gibi davrananları çoğunluktadır.
kızılayda bolca mevcuttur.