bugün

Bende var diyen eli dahil her yeri öpülesi hatundur.
trilyonluk servet yapacaktır.
görsel
Ya bi başkası giyince bişey yok da türbanlı giyincemi sıkıntı oluyo artik şu orta çağ zihniyetini bırakmanın zamanı geldi kim ne giyerse giysin.
üstü minare altı kerhanedir.
Başını kapatıyor çünkü erkek onun saçından tahrik oluyor.Ama altına dar kot giyiyor.Tabi canım erkekler bacaktan tahrik olmaz çünkü
Türbanlı değildir.
islamı yanlış anlamıştır veya dini kullanıyordur prim kasıyordur. aile baskısı vb. nedenlerle başını kapatıp başka yerlerini tırnak içinde millete sergileyen bir varlıktır.
semt otobüsüne türbanlı binip bakırköy de minili çıkan gibi değildir.
2016 modası,
Giyin kızlar ben begeniyorum.
olmaması gereken türbanlıdır.
önce şikayet ettikten sonra eksini verdim kardeş.geçmiş olsun.
Topuklu ayaklabısız çıkmaz dışarı.
kabuklu fistiklardir.

sizene ne giydiginden..?
gunah/sevap allah ile kul arasindadir. hic bir kul gunahsiz, hatasiz degildir. oyle olsaydi zaten hepimiz melek olurduk.
Destekleyen ve tahrik olan zihniyetleri görünce kendimi bu dünyaya ait hissetmediğimi düşünmeye başladım.
size ne ya da bize ne. isteyen istediğini giyer arkadaşlar herkesin giyimine kimse karışamaz diyen adam kadar olamadınız be yazıklar olsun.
Başörtüsünü karşı cins görüp de tahrik olmasın diye giymiştir. Buraya kadarı inancına göre doğrudur. Ama başını kapatıp da dar pantolon giyenleri bir türlü anlayamıyorum. Bunun kıyafet özgürlüğüyle alakası yok ki. Karar versin açık mı kapalı mı? Saçından tahrik olunacağını düşünüyorsa bu kardeş bacağını da kapatsın. Kapalılığın da bir adabı var.
Hala kıyafet üzerinden bitmeyen muhabbetler görünce deli oluyorum. O beyninize üzülüyorum harcanıyor çünkü. insanların giyiminden, kuşamından elinizi çekemediniz.
bol olanını bulup giyse daha iyi olur umarım bulur da giyer günümüzde zor çünkü bilerek üretilmeme gibi bir durum var.
(bkz: dar kot giyen türbanlı kız)
Başı örtülü g.tü dürtülüdür.
istediği gibi giyinebilir. Sonuçta basit bir örtü insanı değiştirmez.
Gerizekalıdır, başına taktığı türbanın anlamını öğrenememiştir ya da süs olsun diye takıyordur.
Karakter bozukluğudur.
sen yine onu görmüşsün peki ya buna ne demeli ?

görsel
Toplumun düşünce yapısı kurbanı. Hem toplumdaki erkek bireylerin uçkuru kudurmasın, beni cinsel obje görmesin ve dinimiz böyle emrediyor diye başlarını sözde din emrediyor diye örterken, hem de erkeklerin ilgisini çekmek için erkeklerin üretken ana yüzünden ilgi odağı yerlerine dikkat çekmek ve kendinde bu şekilde ilgi toplayarak ego yapmak için çaba sarf eder. Bu tipleri görmezden geliniz.