bugün

(bkz: hay amıma koyayım)
insanın aklını karıştıran kızdır. Şimdi bu kız aman efendim kimseler benim saçımı görmesin diye türban takmıyor mu? Takıyor. Bu siyasi simge değil diyor mu? Diyor. O halde kendiyle çelişmesin başını kapatıyorsa kalan kısmını da düzgün giyinsin veya bunun siyasi simge olduğunu kabul edip başı açıklara laf etmeyi bıraksın.
aynı zamanda kırmızı ruj, oje ve full göz makyajı yapan kızdır. ama sorsan evet başı kapalıdır onun.
bol kesin kot pantalon almak isteyip mağazalarda bulamamış kız da olabilir. *
mini etekli laikçinin kızından farkı yoktur.
kadınların büyük çoğunluğuna zorla türban taktırıldığının kanıtıdır.
amacı nedir anlaşılmaz türbansız günlük giyimli bir kadından çok daha fazla dikkat çeker insanı art niyetli düşünmeye iter.
fena halde ağız sulandırmış.
ben abazanım demenin başka yolunu bulsaydın verirdim şukunu ama türban falan katmışın işin içine olmamış. sen manuel takılmaya devam.
çok garip duruyor kafa büyük. üçgen şeklinde bir vücut falan..
(bkz: he antony queen he)
(bkz: modern türbanlı)
ıslak vajinasında durdurulumayan orgazmı biz erkeklere yaşatmak isteyen özgür bir kızdır.
(bkz: insanların götüne niye bakıyon göt veren)
(bkz: kapanmayı sadece saçtan ibaret sanmak)
dikkat çekmek için elinden geleni ardına koymamak.
(bkz: türbanlı motorlar)
'Üst minare alt kerane' sözünün cuk oturduğu bi durumdur.
(bkz: üstü fatih altı beyoğlu)
her gördüğümde ''takacak şunu adabında tak'' dediğim insan.
turbani laf olsun diye takan turbanlidir.
motorum ben. türban koltuk derisi, şanzumanımı dağıtın sloganları akla gelir.
kendi içinde tezatlar barındıran kızdır. bu kız ki taktığı türbanın anlamından uzaklaşmış, mantaliteyi çözememiştir. ayrıca çirkinde gözükür.
inandigi dinle bagdasmayan kizdir. yaziktir gunahtir. dikkat cekicidir oysa dikkat cekmemesi gerekir.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu) durumudur.
sözlük fetvacıları tarafından saldırılan kızdır.bakın beyler bu bir çelişkidir ama neticede saçı açık dar kesim kot giyen türbanlı kız kadar günah -dış görünüş,karşı cinsin ilgisini çekme açısından,yoksa çok günahı olabilir saçı açık kıza nazaran evet- işlemiyor bu kız.peki hal böyleyken saçı açık dar kesim kot giyen kıza neden yüklenmiyorsun ?

hani özgürlüktü siktiğim ulusalcıları ? yeri geldiğinde sırf türbanlıya çakmak için fetva da çıkartabiliyorsun ama ? derdin üzüm yemek değil bağcıyı dövmek senin.