bugün

böylelerine kızmıyorum. gerçekten. aile baskısı cart curt. ama böylesi gelip de bana şeriatı savunuyor ya; o bacaklarını oturma organından vücuduna kaynaştırmak istiyorum.
üstü minare altı kerhane dedikleri bu olsa gerek.
başı açıklardan daha namuslu olandır sözde.
genelde tekstil iscisi kizlarda rastlanan durum. Ne hikmetse tekstil isciligi kizlarin libidosunda tavan yaptirici bir etkiye sahip.
büyük ihtimalle ailesinin isteğiyle kapanmış olan kızdır. zira kendi isteğiyle kapanmış olsaydı kadınların vücut hatlarının belli olmayacak herhangi bir elbise ile örtünmesinin farz olduğunu gayet iyi bilerek buna uygun giyinirdi. vaziyet böyle olunca ve kendi isteği dışında hareket edince işin bilincinde olmayıp örtünmüş olmak için örtünen kızdır.
hayatımda en nefret ettiğim şey. bir işi yapıyorsan tam yapacaksın aga! öyle yarım buçuk olmaz. kapanacaksan tam kapanacaksın.üstte türban,altta dar pantolon olmaz.
akla çakal filmindeki ismail hacıoğlunun sahnesini getirmiştir.

(bkz: altta daracık kot pantalon üstte türban ne sikimse)
çakal filminde konusu geçmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=lShFFq0dQ7k
amacından sapan kişidir.
kavram kargaşası yaşayan dişi mekanizma .
zamanında sütyensiz askılı bluzuyla çocukların yanında kırıtan sonra da birilerinin dayatmasıyla kapanmış kızdır.

edit: bizzat şahit olmasam inanmayacağım..
(bkz: entry ler arasında hızlıca dolaşıp http aramak)
etek giymiş türbanlı kız'dan namus konusunda kat kat daha üstündür. kalbi temizdir, canım benim.
kapalıyım ama mal bende mesajı vermeye çalışan kızdır.
Acilen kıçının pardon ağzının payı verilmelidir.
üzerinde ayaklarına kadar uzanan pardesü varsa veya çarşaf kuşanmışsa sorun yoktur. onun dışında kapanmakta amaç vücut hatlarını gizlemek olduğundan amaca uygun değil aykırı davranılmış olmasından mütevellit anlamsızdır.
(bkz: üstü minare altı kerhane)
türbanda giyen tayfanın elemanıdır.
sözde türbanı modernleştirmeye çalışmaktır. anlamsız, itici, türbanın özelliğini kaybetmesidir.
komiktir.
babasının zoru ile takmıştır kesin.
tesettürü sadece baş örtüsü sandığı gibi orucu da sadece aç kalmak namazıda sadece eğilip kalkmak sanıyordur. aynı ortamda yaşadığımdan tiksindiğim insan modelidir.
o da bir fantezi.
her zaman türbanının önüne geçen kızdır.
Türbanını kendi isteğiyle değilde anne baba zoruyla takmış olandır. Evlendiğinde hayatının geri kalanına başı açık olarak devam edecektir.