bugün

görsel
aklıma geldin sadece, o kadar.
allah rahmeti ile muamele eylesin.
Tanımadan üzüldüm kendisine ölümüne. Allah rahmet eylesin
görsel
Böyle bakınca sayfasına bir daha online hiç olamayacak diye insanın içini hüzün kaplıyor. Aramızda yazılması guzel bir vefa örneği olmuş.
Sık sık aklıma gelir. Çok eğlenceli yazılarının yanında hüngür hüngür ağlatan yazıları da olurdu.
Nur içinde yatsın. Dunyada çektiği sıkıntılar insallah gunahlarina kefaret olsun.
nur icinde yatsin mekanı cennet olsun insallah.
(bkz: ben bu yazıyı sana yazdım/#5302497)

Hakan, yine özledim.
Ağlattın kardeş...

ruhu yaşıyor. Burda.
Vefat etmiş yazardır. Allah rahmet eylesin. Evet.
Beni arıyorsanız uzaklarda aramayın.
Kalbinizde arayın.
Eğer orada bulursanız ..
hala yaşiyorumdur ..
öldükten sonra değeri bilinmiş insanlardan bir tanesi.

yaşarken 20 sayfa öldükten sonra 60 sayfa nickaltı bulunuyor. Yazdıklarına baktım gerçekten de kaliteli yazıları var. naif bir kişiliğe sahipmiş. Allah mekanını cennet eylesin..
iyisindir di mi?
ilk günkü gibi, toprağın bol olsun dostum.
Ne geldiğin günü ne de gittiğin günü unuttum. Konuşmadım senelerce, yazamadım. Şu an çaylağım ve kimse görmeyecek bu entry. Belki ara ara buralara uğruyorsundur diye yazdım. Sen ben çaylakken bile yazılarımı görebilşrsin, biliyorum. Umut senden sonra biraz daha anlamını yitirdi. Bi müddet dursun sileceğim sen de umarım bu sürede okumuş olursun. Işığın gölgem damdaki deli. Toprağın bol olsun.
Arada sözlüğe girip sana bir şeyler yazıp çıkıyorum. Dostum bu aralar hep aklıma geliyorsun. Ne günlerdi ya, deyip iç geçiriyorum. Bambaşkaydı cidden.Özledim...
ne zaman dara düşsem, ben bu durumun içinden çıkamam pes edeyim desem aklıma gelir selam ederim. mekanı cennet olsun.
bayram öncesi kendisini anmak istediğim rahmetli olmuş efsane yazardır. allah rahmet eylesin dostum.
Hikayeyi yeni okudum. Allah ailesine sabır versin toprağı bol olsun. Gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum tanımadım, tanıyamadım ama çok sevdiğim bir insanı kaybetmiş gibi hissettim.
Galatasaray sevdalısı, çok dost canlısı, sempatik bir insandı. Huzur içerisinde uyusun.
Bugün de kendisini andık. Allah rahmet eylesin..
Hikayesini sözlüğün tozlu entrylerinden ögrendiğim merhum yazar. Allah rahmet eylesin.
ruhu şad olsun yazarı.
seni rahmetle anıyorum güzel kardeşim. ne güzellikler paylaştın bizimle, bu sabah seni özledim.
Öldüğü için kıymete binen yazardır.

Tamam öldü anladık, zaten hepimiz bir gün ölecez, öldüğü için bir kişiyi yüceltmekten ne zaman vazgeçeceğiz bunu bilmiyorum..!
5.nesil vefat etmiş yazardır. Son entryi 2010 da girmiş.
aklıma düşüyorsun kardeşim, yattığın yerde dinlen.
Ben bazen gezinirim başlık başlık. Eski yazarların eski entrylerini bulur,oralardan da başlıklar bulur okurum.
Ve tesadüf ki bu adama halen sık sık rastlıyorum. Bizim tanıma fırsatımız olmadi.Nur içinde yatsın
https://m.uludagsozluk.com/e/8619927/ .