bugün

erdoğan “Yatıyorlar kalkıyorlar damat da damat, damat da damat. Damat kadar taş düşsün başınıza!” demiş...

not: başım üstüne...
hani görsem...
hemen başımı uzatacağım düşsün... kafamı kırsın diye...
amma fakat lakin ve de velakin ortada yok muhterem damat...
ez cümle... seni kıracağımıza kafamızı kırarız...
o kadar yani...
anonymous sürekli damat, alman bankası, 120 milyar dolar, twitleri atıyor. reyiz hala damat peşinde, koltuğu damada bırakacak galiba reyiz.

https://twitter.com/YourAnonNews
Asrın lideri seviyeyi yine arşa çıkarmış dediğim beddua. Ayrıca “yazık kafana”dan sonra duyduğum en güzel tepki cümlesi.

Yalnız farkında mısınız damadı överken bile yeriyor. Allah kimseye böyle damatlık nasip etmesin.
damadın nerede olduğunu söylemektense hedef şaşırtmak için yapılan çıkıştır. seviye yerlerde amk. seçmeni mutlu ama. bundan sonraki seviye

- efendim damadınız berat albayrak nerede ??
+ inek içti
- nasıl yani ???
+ inek içti
- inek nerede ?
+ dağa kaçtı
- dağ nerede ????
+ yandı bitti kül oldu..

ülkedeki seviyeye bak. ülkenin en tepesindeki seviyeye bak. muhalefet partilerinin liderlerine kendilerini eleştiriyorlar diye sürekli tazminat davası açıyor ama kendisi onlara namussuz diyor ahlaksız diyor seni şöyle yaparım diye açıkça tehdit ediyor hedef gösteriyor. teröristler diyor vatan hainleri diyor. damat nerede diye soruluyor başınıza taş düşsün diyor. lan kimse diğer damadı sormuyor. neden sormuyor ? diğer damat ülkenin anahtarı cebinde yıllarca gezmedi. diğer damat kimseyi ilgilendirmiyor ama bu damat kasayı boşaltıp da mı gitti borçlandırda mı gitti elbette ki soracak insanlar. sanki şahsi bir soru soruluyor da soranlara kızıyor adam..
ulkenin bir nuarali politikacisinin, ulkenin temsilcsinin konusma sekline bakar misiniz ?
o damadı da bi ite enişte yapın, vaktı geçsin. *
aslında burada, ay projeminizin reklamını yapıyor sayın cumhurbaşkanı.
yaz sonu roketler gidecek ya.
damat kadar taş düşsede , dönmeyiz yolumuzdan demek istiyor.
(bkz: manası çok derin) *
damatta çıtı pıtı ki, nevet.
Bu ne vizyonsuzluk bu ne nasıl devlet adamlığı bu ne lakayıtlik.
Bu ülkenin çok daha ciddi sorunları varken damadi savunma pozisyonuna geçmek oldukca komik olmamışmı.
Damadını bakan yaparken bunların başına geleceği konusunda defalarca uyarilmiştin ama nerdee.
Dünya lideriymiş pardon.
iyi de damat nerede?
Ne kadar modern ve maskülen beyefendi hareketler.
duserken goturdukleriyle beraber dusecekse, ben raziyim.
Memleket kurtulacaksa benim başıma düşebilir.
El question : Damadının döneminde kaybolan 128 milyar dolar nerede?

El cevap : damat kadar taş düşsün başınıza.

Bence cevap mükemmel.
Damat tasa donustu demekki gizli mesaj var.
Kibar konuşmuş Dünya lideri. Ben olsam "damat nerede? Damat nerede? ebenizin *mında" derdim. Sokaktaki adam bu laftan anlıyor ama diyemiyoruz tabi
"Damat kadar taş düşsün başınıza"
Heyoaoaoaaoaaaoa !! şak şak şak şak şak.
Evet büyük iş başarıldı.
Istersen alkışlama.
Rizelu gürcüden tam da beklenen üsluptur. Ananı da al giiit, yavudii dölü diyen adam, istanbul beyefendisi gibi konuşamaz herhalde. Çomarları bu üslubuna bayılıyorlar zaten çünkü Çomarları da aynen bu adam gibi..

Damadın başımıza düşmesi sorun değil fakat rizelu gürcünün 19 yıldır başımıza kaya gibi düşmesi bayağı bir problem..
görsel