bugün

hic sevgilisi olmamis kiz istiyorsaniz, ilk okul askinizi hic birakmayin.
ondan sonra sevgilisiz kiz bulmak zordur.
gayet normal olan durumdur.
(bkz: entry nick uyumu)
ee normal bir durumdur. geçmişleri tamamen görmezden gelmeyin ama ona saplanıp içinde de boğulmayın...
ilk sevgilisi oldugun kızı terk etmeyeceksen ona eziyet etmeyeceksen ve onu el üstünde tutup en sonunda evleneceksen ve evlendikten sonra bir ömür yanında olacaksan neden olmasın? Bunu isteyebilirsin dogru ama bak bakalım sen ne kadar doğrusun?
Buraya sunu da not etmeden gidemem ne diyor mehmet ercan sevdiginden once hayatina biri girmis olmasını dert eden sevdigine : ' senden önce kimlerle düsüp kalkamadım bir bilsen' insan dogruyu ararken yanlısları elemek icin çeşitli sıkıntılar yaşıyor fakat esas olan dogruyu bulabilmekte ve bırakmamakta.. iki taraf icinde gecerli bu. Biz bulabildik mi? Bekliyoruz.
Tanım: dert edilmemesi gerekendir.
Elim, ayağım titriyor nomuissuzum. Ne yani hiç sevgilisi olmayan mı arıyoruz şimdide? Yohh artık! Daha önce sevgilisinin olmuş olması ilişki konusunda karakterini ve davranışlarını oturtacağı için tercihimdir. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum inanın yürümüyor, çekilmiyor. Not: (Akıllara cinsel hiçbir şey gelmemesi için parantez açmak istiyorum.)
olabilir ne var yani, sevgilisinden iyi yada kötü birşekilde ayrılmış hayatına devam etmesin mi.
Mümkün değil dediğim durumdur.
Üstüne para verseler, ev araba tahsis etseler, olmaz o.
Kırık bardaktan su oçmek gibi.
Tecrübeli kızdır alırım bi dal.
he sen şimdi diyorsun ki yani, hem cam kenarı olsun, hem bayan yanı olsun ama tekli süit koltuk olsun.
olur, görürsem söylerim..