bugün

göt cebi bollaşmamıştır.
Mabadını terletiği için kullanmıyordur. Kendimden biliyorum.
tam bir şey yazacaktım. iki trölü bir arada gördüm vazgeçtim.
Fakirdir. Evet.
cüzdandan rahatsız oluyordur. açık ve net.
çok zayıf olmayan erkektir.
Oturduğunda sol cebine koyduğu cüzdanın yüksekliği ile sağa doğru eğilmeyen erkektir. Götü düz dursun isteyen erkektir.
benimdir. cüzdana sığmadığı için çanta kullanıyorumdur. Zenginliğin gözü kör olsundur.
Ben zamanında kullanmazdım aslında ama illa ki bir şekilde bu düzene giriyorsun. Çünkü, para kaybedersin, bulamazsın, kredi kartları devreye girer vs. En güzeli küçük kart cüzdanları. Bir de kadınlar cüzdana dikkat ediyormuş, ki bu da önemli. ( http://basgann.com/kadinl...kleri-erkek-aksesuarlari/ )
ya çok parası vardır ya da hiç yoktur.
çok afedersiniz, götünün rahatına düşkün erkektir.

malum, kadınlar gibi her yere kolumuza çantayı takıp gidemediğimiz için o cüzdanı arka cebe koyup, nicki minaj gibi etrafta geziyoruz. popoda her daim bir potluk...oturunca daha büyük sıkıntı. bir yere oturunca, o cüzdanı masanın üzerine koysan "görmemiş" derler.

işte bazı erkekler bütün bunları değerlendirip cüzdan kullanmayı reddiyorlar. hatta söz konusu tercih ergenlik yaşlarına kadar bir hayli verimli bir şekilde işliyor. fakat ne yazık ki belli bir yaştan sonra işler biraz karışıyor. zira bunun ehliyeti var, kredi kartı var...

misal güzel bir bayanla, şık bir akşam yemeği yediniz. hesap geldi... elinizi cebinize atıp bir avuç buruş buruş para çıkartıyorsunuz. eeee hoş mu şimdi bu ama ?!

velhasıl nicki minaj poposuyla gezmemek uğruna, her daim minibüs şöförü gibi bozukluklarla gezmek de çok mantıklı değil.
cuzdana verecek parasi olmayan erkektir. ya da benim gibi gotunde bi sey hissetmekten rahatsiz olan erkektir.
kıçı ve kot pantolonu değerli olan erkektir. ağrıya sızıya sıkıntıya gelemez. pantolonda olan ize katlanamaz.
anlayamadığım insandır.

ortaokulda geçirdiğim bir kaza sonrası, kimliğim yanımda olmadığından bir sürü karışıklık yaşanınca kimliği taşımak farz oldu diye düşünerek o yıllardan beri kullandığım önemli bir eşyamdır. beni derler toplar, kartlar, ehliyet, site giriş kartı, sağlık sigortası kartı falan derken 10'a yakın plastiği taşıma zorunluluğu, artı pantolon cebinde para taşımayı bilmemekten kaynaklı zorunluluk vs derken yaklaşık 25 yıldır kullanırım.

edit: yazlıkçı emekli öğretmen gibi gezilmez ark

(img:#807289)
Oldum olası kullanmam. Yani fazlalık yavaşlatıyor insanı o yüzden benim gibi tatlı bebek Yüzlü yeşil gözlü sürmeli qyyy tatlis bir şeydir.
cüzdan kullanmıyorsa fakirdir. ben de iki tane cüzdan var mesela birine yüzlükleri diğerine ikiyüzlükler ile akbilimi koyuuyorum..
bir kere cüzdanı kaybettikten sonra birkaç ay ben de kullanmamıştım. kaybolacaksa teker teker teker kaybolsunlar deyip herşeyi cebe atıyordum. tabi kartlar, anahtar, para, telefon hepsi birbirine girince tekrar kullanmaya basladım.
ALIŞKANLIĞI EDiNMEMiŞ OLAN KiŞiDiR, BENiM GiBi PARA HEP CEBiMDEDiR.
Anahtar, sigara, telefon taşıyan erkektir. (-/+ sigara)
(bkz: ben). daha üniversiteye yeni geçtim en ucuzundan almayı düşünüyorum.
Real madrid sponsorlu Adidas cüzdanımı çaldırdıktan sonra tövbe ettiğim durumdur. Ayrıca içinde 125 tl + Kimlik vardı. 2 yıl oldu hala unutamıyorum sözlük. Cüzdanımı özlüyorum..
rahattır, sülalesi rahattır. Bir işte yönetici pozisyonuna gelene kadar rahattır. sonra giren şemsiyenin açılmaması itibariyle hiç değilse kartlık alayım diyen kişidir.
Cüzdan kullanmamaya inat edip parasını düşüren erkektir.
üniversiteye kadar aynı durumu paylaştığım erkektir. üniversiteye başlayınca o kadar kartı götüme sokamayacağım için gittim bi cüzdan aldım kendime.
Cüzdanı dolduracak parası olmayan erkektir.