bugün

barça - chelsea maçında hakemliğini beğendiğim kişi. kırmızı kart pozisyonunda kale arkası hakem gördü iletti o da kırmızılık pozisyona kırmızı verdi.
bu akşam verdiği kararla ingilizlerden bile "hakem iyi görmüş." eleştirisini almış hakemdir. verdiği karar doğru mu yanlış bilmiyorum ama uluslararası arena ve dış basında şimdilik okuduklarım kadarıyla çoğunluk bu kararında cüneyt çakır'a hak verip, terry'e tepki göstermektedir.
barcelona chelsea maçında terry e çıkarttığı kırmızı kart yüzde yüz doğru lakin aynı kartı fener galatasaray maçında çıkaracak yüreği varmı merak konusu.
chelsea ye patlamıştır sonunda.
gayet başarılı bir maç yönetmekte olan hakem. Asıl sorun john terry gibi bir adamın topsuz alanda rakibe olan müdahelesi. Böyle bir maçta takımını nasıl yalnız bırakır anlamak güç.
bu gece yönetdigi mac ile ülkemize gurur veren, seneye finalde görmek istedigimiz Türk hakemdir.
penaltı kararı da doğrudur.
bugunku barcelona fc - chelsea macinda dogru ve cesur kararlar veren hakem.
verdigi penalti karari dogrudur, isvicreli spiker de benimle ayni dusunceyi paylasiyor olmali ki "drogbanin penalti konusunda sikayet etme hakki yok" dedi.
hakem haklı beyler.
2012 avrupa futbol şampiyonası finalini yönetecek hakem.
yeni çıkmış sanırım. star tv de tek kişilik komedisi var an itibarıyla..
24 nisan 2012 fc barcelona chelsea fc maçı nı 67. dakika itibarı ile sıfır hata ile ve 10 numara yöneten hakemdir...
penaltı pozisyonunda hatalı karar vermiş olan hakemdir.
lampard a kırmızı kart göstermeyip gözümden düşen hakem. benim q7 yapsaydı alnının ortasına çakardın kartı ama. ayıp ayıp!
günün kazananıdır.bir barcelona maçını barça dışında bir etmenden dolayı izlememize sağlayan,gurur hissini yaşatan tarihi kişi .
24 nisan 2012 fc barcelona chelsea fc maçını kazasız belasız atlatan hakemdir. ve neredeyse hatasız maç yönetmiştir. keşke ligde de bu kadar cesur olabilsen cüneytim.
24 nisan 2012 fc barcelona chelsea fc maçını çok iyi yönetmiş hakemdir. başarılarının daim olmasını diliyoruz..
24 nisan 2012 fc barcelona chelsea fc maçında barcalı oyuncularla yakartop oynar gibi bir hali vardı. o pas trafiğinde vurulmamak için çok çabaladı.
türkiye'de sertliğe prim verir, avrupa'da hümanist düdük çalar.
Güzel mac yonetmistir. Bir turk olarak gurur duydum kendisi ile basarılarının devamını dilerim.
efsane * bitiren maçı yöneten 2. türk hakemi olarak tarihe geçen kişidir. ilki bordeaux'nun 2-0 yenildiği ilk maçın rövanşında uzatmada milan'ı 3-0 yenip elediği maçın hakemi ahmet çakar'dır.
belki de hayatının maçında alabileceği en güzel iltifatı italyan bir spikerden almıştır.

iTALYAN SPiKER: TÜRK hakem CÜNEYT ÇAKIR sahada tıpkı modern Türkiye'nin kurucusu ATATÜRK gibi KARiZMATiK ve OTORiTER bir duruş sergiliyor.
penaltı pozisyonu ve drogbaya sarı kart göstermemesi dışında kusursuz bir maç yönetmiştir kendisi. Penaltıda da Allah kendisine yardım etti, messi olmaz denileni yapıp kaçırdı sorun kalmadı.
sanki penaltı kararı yanlıştı. gerçi ispanya televizyonuda pozisyonun tekrarını göstermekten kaçındı ama bana drobga ayağını boşa sallamış adama dokunmamış gibi geldi.zaten kararıda cüneyt çakır vermedi yardımcısının uyarısını dikkate aldı.onun dışında terry'i oyundan atmakta haklıydı genel olarak faulleri doğru süzdü. sonuçta perforamansı gurur vericiydi.başarısı daim olur inşallah.
barcelona - chelsea maçında ülkemizi başarıyla temsil etmiş olan hakemdir.