bugün

hürriyet gazetesinin yılın haberi olarak vereceği * haberin başlığı. cübbeli ahmet hoca efendi hazretlerinin (!) malta da tatildeyken çekilmiş resimleri ve nasıl şatafatlı bir hayat sürdüğüne dair bir haber. resimlerde jetsky ile bayağı haşır neşir olan hoca efendiye artık jetskyli ahmet hoca diyeceğiz sanırım.

http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3428&oid=2

ertuğrul özkük ün haberi bize kim verdi başlıklı yazısıda aşağıda ki linkte mevcuttur.

http://www.hurriyet.com.t...;srid=0&oid=0&l=1
akıl sır erdirilemeyecek saflığa bulanmış insanları belki de bir nebze düşünmeye itecek olan haberdir. Müridlerine televizyonu yasaklayan sözde hoca'nın yatağının başucunda plazma tv gören müridinin itiraflarıyla haber daha bir şekil alacağa benziyor.

(bkz: ey mallar uyanın artık)
Kendisi ile yaratanı arasına adam sokanlara, bu adamlara kul köle olmak için can atanlara, cemaat cemaat diye tutturanlara, din devleti isteyenlere kapak olan haber.
(bkz: cubbeli ahmet hoca)
(bkz: cubbe duştu kel göründü)
her insan gibi ya da parası olan her insan gibi gidip tatil yapmaya hakkı vardır tabi. ama;
vaazlarında denize giren erkek şöyledir, böyledir diye konuşan adamın jet-sky ile keyif yapması normal değildir. normaldir diyen beri gelsin ..
cemaatin, muhtemelen gariban müritlerden toplanan paralarının, nereye harcandığını gösteren fotoğraf. * *
geçen sene çekilen, yakın zamanda da, cemaatte cübbeli ahmet hocaya yakın bir kişinin dağıttığı resimler.
ultra lüx villasının bahçesinde ki havuzu kemik erimesine iyi geliyor olması ve haram olmasından ötürü başka deniz ve havuzlara giremediğinden yaptırdığını anlatan sözde hocadır.

(bkz: bir gram beyin yok mu)
Ahmet Mahmut Ünlü, Hürriyet Gazetesi'nde yer alan fotoğraflarla ilgili Vakit Gazetesi'ne konuştu. Fotoğrafların gerçek olduğunu kabul eden Ünlü, Malta'ya 2004 yılı Kurban Bayramı'nda gittiklerini ancak denize girmediğini iddia etti.

Hayatının hiçbir döneminde insanların bulunduğu yerde denize ve havuza girmediğini söyleyen Ünlü'yü Hürriyet'in ele geçirdiği görüntüler yalanlıyor. Çünkü bu görüntüler, 'Şort giyip avret yerleri göründüğü için sadece erkeklerin girdiği kamuya açık havuzlara bile girmediğini' söyleyen Ünlü'nün gerçeği çarpıttığını ortaya koyuyor. Cüppeli Hoca, fotoğrafta bikinili kadınların arasında yüzüyor.

Buna rağmen "O görüntülerde hem dünyalık hem de ahiret açısından hiçbir sakınca" olmadığını öne süren Ahmet Mahmut Ünlü, fotoğrafları Hürriyet'e veren kişi ile tatile gittiklerini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Orada Allah'ın emirlerine muhalif hiçbir şey yapmadım. Alnım açık. Ailece tatile gitmiştik. Masrafları da ... karşıladı. Üç gün kaldık ve plajda kesinlikle denize girmedim. Sohbetlerimde yüzmenin sünnet olduğunu her zaman söyledim Ancak haramın olmadığı yerde denize girilebilir."

alıntıdır.
http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3428&oid=1
*
(bkz: jetski olmasın o) *
hiç de mühim haber değildir bu adam. yaptıkları da öyle. ne ali kalkancılar ne şunlar ne bunlar çıktı karşımıza. şeyhle zorla evlendirilen çıtırlar, daha sonra açılıp saçıldılar çiçek gibi...
bu haberde hocamız ne yapsa yeridir diye geçiştirilir gider. hala erbakan peşinden giden binler olduğu gibi, sıfatları içerisinde hoca olan herkesin de muhakkak peşinden giden, gözü kara insanlar olacaktır. bir nevi pop sanatçısı fanatikleri gibi, tarkan için çığlık atıp bayılan kızlardan hiç farkı yoktur müridlerin. aynı malzeme değişik işçilik...

not: toplumsal mesaj verdim. hayırlı olsun...
"yüzerken çıplaklara bakmadım" diye açıklama yapan hoca
(bkz: cübbeli olsa ne yazar)*
bazı az gelişmişlerin hala ve hala, hatta ısrarla anlayamadığı mevzuu.

be adam, problem, denize girmesinde, jetski'ye binmesinde değil.. problem, sözde cemaatine bunları yapmayın deyip kendisinin yapmasında..

hala anlamadıysan oha derim sana.
hakkındaki son haber ve fotoğraflarla açıkça ofsayta yakalanan zat.
(bkz: eğlendirilmeyi hoca dan istemek) malum o iyi bilir öküzleri eğlendirmesini. paralarını alır, kalemi haritaya atar ve kendisi o ülkeye tatile gider.

ama bildiği de bir şey vardır ki yanılmaz, arkasında nasıl olsa o'nu at gözlüklerini takıp savunan karacahiller olacaktır.
o ortamdan gelmiş bir yazarın yorumlarını okumanızı tavsiye ederim.
http://www.hurriyet.com.t...r/5235228.asp?yazarid=131
(bkz: aferin oğlum ahmet böyle devam et)
hoca camidenin yeni versiyonunu çıkarmış muhterem zat.
bir nevi ayşecik*
(bkz: hoca tatilde)
vaazlerinde erkeğin olduğu deniz bile girmek haramdır diyen, fakat kendi abartıp, jet skiye bile binen adam.
müridlerine televizyonu günah diye yasaklayan, fakat plazma tv izlediği ortaya çıkan adam.
Haritaya kalem atıp, kalemin düştüğü yere tatile giden, nefsine düşkün adam.
eşek olup da semerlenmek isteyenlerin yüce hocası...

adnan hoca, cübbeli ahmet hoca, müslüm gündüz hoca, fethullah hoca ve başka hocalar...rte'nin elini öptüğü bir dünya hoca...falan hoca, filan hoca...
Bir tek hoca sevdim ben, o da nasreddin hoca...

Çok yaşayın hocalar ve çok da yaşayacaksınız.
Ne kuran bilirsiniz ne matematik, ama sizden alimi yoktur, haşa!
iyisinden Bol bol keriz vardır çünkü size hayran.
Al parasını kullan, al kitabını kullan.
siyasete atıl kullan, ticarete atıl kullan.
Dindir çünkü bu, bir sakal bıraksan inanırlar sana.
Kerizler bitmez, yemene bak sen...
(bkz: ye cübbem ye)
hocanın (???) yüzdüğü, jet-ski'ye bindiği için değil, din istismarcısı olması, dediği saçmaları müridlerine salık verirken kendi böyle bir hayat sürmemesi, foyasının ortaya çıkması, maskesinin düşmesi, cübbesinin düşüp kelinin görünmesi yüzünden * "kokmuş, çürük elma" ilan edilmesi gereken haberdir.

bir de nerden aklıma geldiyse, nalıncı keseri diye bir tabir vardır *, hep kendine yontar hani..anlayan anlamıştır gerçi de..
(bkz: ye cubbem ye dunyasi)
cübbeli hoca cübbesiz - kral çıplak.
(bkz: cübbesiz çıkmam abi)
(bkz: kral çıplak)
"Şeker gözüme vurdu, plajdakileri görmedim"

'Cüppeli Ahmet Hoca' lakaplı Ahmet Ünlü, bikinililerin bulunduğu plajda yüzmesi, Tunuslu dansözler ve Moldavalı kadınla ilişkisi iddialarını yanıtladı.

'Cüppeli Ahmet Hoca' lakaplı Ahmet Ünlü, Malta tatiline arkadaşının daveti üzerine gittiğini ancak başlangıçta karşı çıktığını şu sözlerle ifade etti: "'Malta nasıl bir yer' diye sordum. Kültürel bir şey var mıdır, açık saçıklıklar var mıdır, plaj var mıdır? Dedi ki, 'Ben araştırdım. Orası kayalıktır. Plaj girmeye müsait değil' Ben de, iyi dedim. Orada şehitlikler. Sultan Abdulhamit'in de kabri orada."

Jet-ski'ye binmesinin öne çıkarılmasını eleştiren Ünlü, Vatan Gazetesi'ne verdiği röportajda Malta'da otelden hiç çıkmama kararı vermesine rağmen eşinin ısrarıyla gezintiye çıktığını anlattı: "Bizi zannediyorlar ki, mağaradan çıkmış bir adam. Biz sosyal bir adamız."

Arkadaşının jet-ski'yle açılırsalar denize girme imkanı olduğunu söylemesi üzerine plajdan geçmeme koşuluyla teklifi kabul ettiğini belirten Cüppeli Hoca, sözlerini şöyle sürdürdü:

JET-SKi HARAM DEĞiL

"Efendim jet-ski keyfi falan yapmışız deniliyor. Ben başı dönen bir adamım. Bastonsuz gezemem. Hem jet-skiye binmek haram değil ki. Sandala biniyorsak jet-skiye de bineriz. Jet-ski'ye binilmez demedim ki. Dediğim şu: Avret yerleri açık olarak denize girmek yasaktır, dinen. Ben haşemalıyım. Bunda ne mahzur var."

Ünlü fotoğraflarda görülen mayolu kadınlar için ise şu açıklamayı yaptı: "Ben hiç görmedim. Zaten uzağı görmem. Şeker gözüme vurduğu için görme kaybım var. Anjiyo olurum gözden. Uzaktan hiçbir yazıyı okuyamam, kadın-erkeği de seçemem."

HANIMIM ÇOK KISKANÇTIR MOLDOVALILAR YALAN

Tunus'taki dansözlerin telefon numaralarını aldığı iddialarına ise "Hanımım yanımdaydı. Benim hanımım çok kıskanç ve çok mutaassıptır. Ben onlarla nasıl görüşeceğim, edeceğim. Bir tutam sakalım var, üstümde cüppem şeyim yani" yanıtını verdi.

Moldovalı bir kadınla tek gecelik bir ilişki iddiasını ise muta nikahına karşı olduğunu söyleyerek yalanladı.

alıntıdır.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/5244826.asp?m=1