bugün

Kafirlere göbek attıran birisi! Benden olmadığı kesin! Çünkü benim karşımda bir kâfir göbek atıp alay edemez.
en meşhur vaizi youtubeda var "yetiş ya abdülkadir geylani", "yetiş ya gavs" inceleyin fikir sahibi olursunuz.Müslüman ölmüş bir şahsiyetten nasıl yardım diler.Peygamber bile ahirette şefaatçi olacağını söylüyor bu dünyada değil.
trafikte dinlemekten büyük zevk aldığım kişi. hani böyle her tür müziğin artık aynı gelmeye başlayıp, beyin s.kmeye başladığı, kıç kıça gitmenin yaklaşık 1.5'uncu saatine falan tekabül eder yaklaşık. gel hocam derim gel, adam haklı diyerek dinlerim hep, tuhaf aurası var hocamın, okunmuş kefenin öbür dünyada beni ateşten koruyacağına dahi inanıyorum. gerçi ben istanbul trafiğinin olmadığı bir dünyaya da inanıyorum.öyle işte.
esprili yaklaşımlar ile tarikatlere sempati ile bakılması maksatlı tavır takınan yobaz menşeli eleman.

gidin lan bu memleketten artık yeter ...
Nur yüzlü ve din adamlarının içinde belkide en zekisi.
Yatacak yeri olmayanlardan bu da. .
Bir kur'an müslümanı olarak dininin kafiri olduğum müşrik bin şeyh-ül şeytan.
Bu milletin paralarını çarpıp kaçan dolandırıcılık ve sahtekarlıktan hapis yatan jet fadıl lakaplı fadıl akgündüz'ün milleti dolandırmak için islami motiflerle süslenmiş devremülk ve dairelerinin temel atımında yer almış kişi.

jet fadıl projede öyle bir reklam yapmıştı ki cübbelinin hayır duasıyla temel atıyoruz diye. Ebu el ensari house mu neydi. Arapça başlayıp ingilizce biten proje adı muhafazakar kesimde silkelenmemiş kaldıysa diye bir silkeleme daha yaptı milleti döktü. En son millet yine ağlıyordu verilen sözler tutulmadı diye.

Cübbeli de böyle adamlarla iş yapıyor. Sonra ben sorumlu değilim diyemezsin.
Dikkate alinmaması gereken bir meczuptur.
yaşar nuri öztürk ün savunduğu kuran müslümanlığını tıpkı fethullah gülen ve hatip nihatoğlu gibi bu adam da dinden çıkmak diye yaftalıyordu. halbuki adamın dediği bu ve bunlar gibi şerefsiz din sömürücüleri aradan çıkarıp kuranı anlayın ona göre müslüman olun ona göre yaşayından başka bir şey değildi. baktılar ki kurdukları sahte din imparatorluğu çökecek saldırmaya başladılar kuran müslümanlığı kavramına. sonu feto gibi olur umarım.

ekleme: olum sizin yatacak yeriniz yok lan. dininizi tanıyın biraz amk millete iftira atmayın inancınıza ters. çelişki kralısınız yemin ediyorum inançlarınızla hayatlarınız tamamen birbirine zıt. yaşar nuri aleviymiş sözde, kaynak da götüm. yaşar nuri bu cübbeli gibi çapulcuları donunda sallardı.
Azap çekmemek için öbür dünyadan bizlere torpil ayarlayan kişidir;
görsel
Son yüzyılın en büyük ilim adamıdır. Bu konu tartışmaya kapalıdır.
TAKKiYE ÜL AZAM .
"DEMOKRASi NE DEMEK YAV DEMOKRASiYE iNANMAYIZ.BiZ MÜSLÜMANIZ" DEDiKTEN AZ ZAMAN SONRA " DEMOKRASi ŞEHiTLERiMiZE ALLAH RAHMET EYLESiN " DiYEN KOMiK-i AZAM.
Dini kuranı olduğu gibi ayet bükmeden kıvırmadan anlatan islamda kölelik ve cariyelik yoktur diyen Stalin gibi kafirdir diyen tatlı su müslümanların pek sevmediği din adamı.
Hadis kullıyatlarında yüzlerce ticaretle, iktisatla ilgili hadisler varken, ne hikmetse; kertenkele, sidik, sümük, kara köpek gibi uyduruk olan, insanın kıçıyla güleceği lafları peygamber sözü diye gündem de tutan zart. Aynı zamanda batı karşısında yenilmiş, mağlup olmuş islam aleminin yavaş yavaş dirilme yolunu tutmak istemesi ve sürekli geçmişinden ilham almaya başlaması üzerine ibni Sina ile Farabi yi tekfir etmiş zart.

Bu adam ha bire kafirlerin müslümanlara güleceği şeyler anlatıyor. Sonra sen böyle böyle dedin mi diye sorduğun zamanda bariz bir şekilde yalan söylüyor.

Amacını anlamayan varmı?
yolunu bulmuş, ineğini sağıyor. ineğin şikayeti yok. mezbahaya götürse biraz da şuramdan kes diyecek.
nam-ı diğer jet ski hocası. iyi kafa ütüler. mahmud efendinin varisi olmak için kendini baya hırpaladı zamanında fakat popülerlik eşit değildir kalite.

dinlemeyin dinlettirmeyin. sadece beyin yıkamaya çalışan bir soytarıdan başka bir şey değil kendisi.
Şarlatandır. Bu ve bunun gibi din tacirleri, kendilerini zengin etmek icin gerizekalı takipçilerinden para kazanırlar. Dini öğrenmek için yapılacak çok basit birşey var, o da kur'an-ı kerim okumak. Böyle şarlatanların peşinden gidip ahiretinizi yakmayın. Din bu insanların iddaa ettiği gibi bizlerin anlayacağı kadar karışık değildir, aksine çok kolaydır, tabi öğrenmek isteyene. Hadislerle değil, ayetlerle öğrenin dini.
TiPiK Cemaatçi.
insanlar aptal olursa bunun gibi çomarlar hep prim yapar.
Geçenlerde askerler için dizayn edilmiş yanmayan üniforma tanışmışlardı bizde büyük bir icat diye düşündük. Yahu adam kabir azabından koruyan yakmayan kefen satıyor daha ne olsun.

(bkz: yakmayan kefen)

Tanım:arge ve teknoloji konularında dünyanın da ilerisinde olan jet ski seven hoca.
televizyona çıkması vacip ve helal olmayan varlık!
Kafirlerin sevmediği güzide hocaefendidir.
Kendini evliya-i pir sanmaktadır. Çomarlara güzel anlatımlar yapar. Çok konuşur ama içi hep boştur.
yanmayan kefen mucidi tacir.

din taciridir evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar