bugün

aboubakar geldiğinde yerden yere vurmuştum. kazmalığından futbol zekasının olmadığına kadar her şeyi söyledim. tecrübeli bir golcü alacaktık lanet olsun demiştim.

sonra herif bir açıldı, söylediklerimi tek tek yedirdi bana. sonra da kiralık olduğu için bastı gitti şimdi 50 milyon euro falan diyorlar.

o yüzden bu arkadaşı eleştirmeyeceğim. oynasın, sabredelim, görelim.
http://www.ntvspor.net/fu...-5a5a4cf6febad907a4281150

kulübü anlaşmaya varmadık diye açıklama yapmış. evet.
3 taksitle 1 milyon 850 bin euro bonservis ödenecekmiş.

hayırlı olsun bakalım.
Beşiktaş kariyerindeki ilk golünü 7 nisan 2018 beşiktaş göztepe maçı'nda ofsayt olan bir pozisyonu yan hakemin atlamasıyla kaydeden kanada'lı genç yıldız adayıdır. Maçta Beşiktaş'ın 4. golünü kaydeden larin, bjk kariyerindeki ilk golünü kaydetmiş oldu.
95 doğumlu, Kanadalı futbolcudur. Bugün daha Topa ikinci dokunuşuyla Beşiktaşımın 4.golünü atmıştır. Hoş geldin Kanadalım.
Bi cacık olmayacak topçudur.

Tamamen objektif söylüyorum Kanada futbol ligi mi varmış Allah aşkına.

Alıcan Afrikadan genç futbolcuları doldurun takımlara. Canavarlar canavar.
Ofsayttan attığı golle ilk golünü attı. Tam Beşiktaş’a uygun kariyer. Evet.
ilk golü fazla abartılmamalı. övmek için kendisini çok geliştirmesi gerek. fiziği çok iyi biraz daha fit olur ve oyun zekasını geliştirirse hem kendisine hem de beşiktaş'a faydalı olur.
çirkefbahçe maçında şans bulması halinde en az 3 gol atacağını düşündüğüm kanadalı futbolcu açık ve net.
vagner love denen faydasız ihtiyardan bin kat daha iyi olacağı kesin.
Şuan için vagner love'dan önce takıma ikinci forvet olarak monte edilmesi gereken topçu.. bugünkü derbide Şenol Güneş'in negrodo'nun yerine bu karaoğlana şans vereceğini düşünmüyorum.. maçın ilerleyen dakikalarında takım turu garantilemişken oyuna alınıp bir derbi havası koklaması ilerleyen haftalarda tecrübe açısından işimize yarayabilir..
Yine allamalar, pullamalar. Yeni model çöp. Beşiktaş taraftarı tıpkı akp seçmeni gibi.

Saatçi opare vol.2
Çöp gibi çöp. Evet.
sivasspor maçında hat trick yaparak güzel bir sezon finali yaşatan futbolcu. şenol oynatırsa büyük işler yapacak gibime geliyor.
kara kartal.

seneye en az 18 golü var.
Beşiktaş'ın yeni cenk tosun'u olabilir. Birkaç sezon sonra 20-30 milyon eurolara transfer olaraktan beşiktaş'a iyi bir para kazandıracaktır.
Beşiktaş ın bu seneki en büyük kazanımı oldu. Bu herif temmuzdan itibaren uefa kupasında gol atmaya başlar. Ocak ayında satacaksanız hiç oynatmayın. Gömün 3-4 sene ileri uca, 27-28 gibi satın. Atiba reyizin giderken en büyük kıyağı oldu.
Larin 100 milyon yuro len amq.
biraz öz eleştiri yaparsak bu kardeşimiz biraz taraftarımızın kurbanı oldu. çünkü ara transferde duygular şuydu:

1 - larin ne ya, abd ligi çok zayıf, çocuk mu yetiştireceğiz.

2 - wagner love ilaç ilaç, love alınmalı, eto etkisi yapar, gol kralı olur love.

sonuç: what is love?

bugün sezonun son maçında 11'de başladı ve havadan gelen bütün topları topladı, yerden ise presse boğdu rakibi. bir kafa golü, bir de karşı karşıya şık plase...

doğuştan gelen fizik ve boy avantajını kullanmayı öğrenmesi lazım, şenol güneş bunu lukaku yapar, o kadar söyleyeyim.
2018-2019 sezonunu 18 golle kapatacak kara kartal.
Geçen sene Şenol hocanın ancak sezon sonunda oynattigi ve oynadığı maçlarda negredo ve love'dan fazla gol atan kurtarıcı adam.
avrupa ligi ön eleme maçları kendisi için bulunmaz fırsat.
bence adından çok söz edeceğiz. kaliteli golcü.
Torshavn'ı gole boğmalı.

Rüşdünü ispat et kara kartal.
Beşiktaşımızın genç gol makinesi. Bu akşam yaptığı hattrickle yine kalbimizi çaldı...güvenimiz tam sana.
6 kez giydiği beşiktaş formasıyla 7 golü ve 2 hattrick'i bulunan ve başıma bir iş gelmeyecekse yeni nesil batistuta olacağına inandığım kanadalı süperstar açık ve net.