bugün

görsel
efsane bir resim.

görsel
Halka en uzak,halka hakaret eden parti.
Kk ve lobisini deviremeyecek olan parti.
Olan gerçek ulusalcılara, vatanseverler oluyor.

Dersim lobisi partiye tabiri caizse çöktü.
dersim lobisi kendi akıllarınca dersim isyanı'nın bastırılışının intikamını chp'den alıyor, herifler 85 yıldan beri planı ilmek ilmek işlemişler. bunun için akp ile de işbirliği yapmışlar. yoksa bu seçim sonrası devam eden saçma süreci başka türlü açıklayamıyorum.

kodumun salakları kemalizm yıkılsın da ne kadar ırkçı, mezhepçi hareket varsa coşup ebenizinkini tersten göstersin, ışid'in bin türlü zulüm yaptığı yezidilerden beter olun, belki o zamanlar anlarsınız yıktıklarınızın değerini. hayalini kurduğunuz aşiretler konfederasyonunun da başını alırsınız.
100. yılı kutlu olsun. nice 100 lere umarım.
atatürk'ün kurduğu ve benim partim olarak kalacağını nereden bileyim diye endişelendiği fakat dersimli işgalciler yüzünden iyice hadepenin hayvan çiftçiliğine dönmüş olan parti. içinde kemalist bulmak samanlıkta iğne aramak gibidir. atatürk düşmanlarının atatürk'ü karalamak için her şeyi yaptığı partidir. şu an resmen gerileme dönemindedir.
son dönemlerde tüm suç onlarınmış gibi yıpratılmaya çalışılan ; sistemin tüm külfetlerinin onlara yıkılmaya çalışılan bir parti.. yüzüncü yılını da kutlamaktadırlar.
1984'te kapatıldıktan sonra yaklaşık 6 gün evvel tekrardan kuruldu. Genel başkanı Deniz Baykal isminde çok fazla duyulmamış bir isim. Eski genel başkan Bülent Ecevit' in ya da Erdal Inönü'nün partinin başına geçebileceğini öngörüyorum. Siyasettir hiç belli olmaz.
kemalde özgür özelde diğer örsmende kaftancıoğluda hiçbir işe yaramaz. tüm nemalanmışları şutlayın. bi bitin gidin şu partinin yakasından düşün ulan. getirin imamoğlunun ferahlık gelsin şu partiye.
kurucusu mustafa kemal atatürk olan parti.
Bir arkadaş halk Tv'de anketlerde CHP %15-16 bilgisi verildi dedi.
Abbooo..

iyi parti ve zafer partisi'ne yarar.
Belki bir de Türkiye işçi partisi'ne.
böyle giderse azalarak bitecekler.
"Demir ağlarla ördük Anayurdu dört baştan"

- onuncu yıl marşı.
istanbul il başkanı, Ekrem imamoğlu tarafından desteklenen Özgür Çelik olmuş.

değişimciler gümbür gümbür geliyor.
(bkz: demir ağlarla ördük anayurdu dört baştan)
Çıktık açık alınla on yılda her savaştan,
On yılda on beş milyon genç yarattık her yaştan;
Başta bütün dünyanın saydığı Başkumandan;
Demir ağlarla ördük anayurdu dört baştan
Türk'üz, Cumhuriyet'in göğsümüz tunç siperi,
Türk'e durmak yaraşmaz, Türk önde, Türk ileri!

Bir hızla kötülüğü, geriliği boğarız;
Karanlığın üstüne güneş gibi doğarız,
Türk'üz, bütün başlardan üstün olan başlarız;
Tarihten önce vardık, tarihten sonra varız,

Türk'e durmak yaraşmaz, Türk önde, Türk ileri!...

Çizerek kanımızla öz yurdun haritasını,
Dindirdik memleketin yıllar süren yasını.
Bütünledik her yönden istiklâl kavgasını;
Bütün dünya öğrendi Türklüğü saymasını.

Türk'e durmak yaraşmaz, Türk önde, Türk ileri!...

Örnektir milletlere açtığımız yeni iz;
imtiyazsız, sınıfsız kaynaşmış bir kitleyiz.
Uyduk görüşte bilgiye, gidişte ülküye biz;
Tersine dönse dünya yolumuzdan dönmeyiz.

Türk'e durmak yaraşmaz, Türk önde, Türk ileri
Komünist olup,dersimci olup kendini kemalist olarak adlandıran ama kemalist olmayan kişilerle doldurulmuş parti.

Kürt milliyetçiliğine ses çıkarmayan ama Türk milliyetçiliğine "faşizm" diyen Kürtçü bir parti.

Diyarbakır'a "Kürdistan'ın başkenti" diyen parti.

Bu partiye hala oy vermeyi düşünenler varsa ya gerçekten Kemalizmden nefret ediyordur ya da başka seküler parti alternatifi bulamadığı için oy vermeyi düşünüyordur.

CHP'nin içi boşaltıldı,bu parti maalesef bitti.
Ya sövdürtmeyin adamı şöyle başlık gösterp ya.
alevilerin eline geçince kürt ve ermeni partisine dönen muhalefet partisidir.

türküm diyemeyen hiç bir ırk mehzep geçmemeli chp'nin başına.
bazı cumhuriyetçi, atatürkçü kişilerin de günümüzdeki halini beğenmeyebildiği bir siyasi parti. özünü beğeniyorlardır herhalde hem de bu partiyi atatürk kurdu cumhuriyeti kurduğu gibi.
Ülkemizin kurucusu olan partidir, bu nedenle her zaman saygı duyduğum parti olmuştur taki kemal kılıçdaroğlu gelene kadar, önceden yinede bu parti için iyiydi aslında, hiç olmazsa deniz Baykal döneminde kırmızı çizgileri olan bir partiydi CHP, kesinlikle bir kan değişimi şart gibi durmakta, ben bu partiyi savunma sanayimize destek veren, dışarıda ve içeride tam bağımsız bir türkiyeyi inşaa ederken görmek istiyorum. Aynı Gazi mustafa kemal paşa döneminde olduğu gibi çokmu şey istiyorum.
Bitmiştir....

Swh ...
görsel
görsel