bugün

ümit özdağ başkanımızın partisi.

hayırlı olsun.
ümit'in sonu ;

ben yalnız bir kovboy'um şarkısı eşliğinde.
Yavru kurtçuk ümit özdağ'ın kuracağı parti imiş. Aferin yavru kurtçuk. Böyle böyle, bölüne bölüne bitirin kendinizi. Hiç bir siyasi parti %5 bile ol alamayacak hale gelene kadar devam. Biyolojide bölünerek çoğalma var, siyasette de bölünerek yok olun siz.
ülkenin siyasi partiler çöplüğündeki yerini kısa zamanda alacak olan parti.

( ümit hocayı severim, bu ayrı bir konu )
Logosu avrupadaki ulusal cephe partilerininkini anımsatmış ve olmuş fakat ismi hoşuma gitmemiş parti. Hadi bakalım.
Önümüzdeki seçimde Oy vereceğim siyasi parti. Ayyıldız hareketi'nin partisi.
Ben başkan olsam 5 parti den fazlasını iptal ederdim.
seve seve oy vereceğim parti. ülkedeki demografik yapının bozulduğunu eskiden beri üstüne basa basa söyleyen tek siyasetçi. bu da bu ülkenin kesinlikle en büyük sorunu. oy vermek için daha iyi sebep bilmiyorum.
daldan dala konup istikrarsız tavırlar sergileyen ümitin çakma partisidir. hey yavrum hey bunlarda fasule gibi kendilerini nimetten sanıyorlar. gerçekten çok yazık..
Oy verilmesi gereken parti.
Köylülerin Zağfer diyeceği parti.
Tek başına iktidar olacak kesin.
ötesi berisi yok faşist partidir.
MHP ve iYi Parti'de görev aldığı dönemde kendisini takip ediyordum. Ne zaman parti çizgisinden uzaklaştı söylem ve tavırlarında keskin bir dönüş oldu.

Parti kurulduktan sonra keskin çıkışlar yerine daha itidalli söylemler geliştir. Aksi takdirde sol partiler gibi ideolojik çöp partilere dönüşür.
mülteci ve göçmenlerin gönderilmesini net bir şekilde söyleyen tek partidir. eğer mültecilerin ve göçmenlerin gönderilmesini istiyorsanız, ülkemizin demografik yapısının bozulmasını istemiyorsanız, kadınlarımızın, kızlarımızın sokakta rahat rahat dolaşabilmesini istiyorsanız tek tercih zafer partisidir.

chp ve iyi parti asla mültecileri ve göçmenleri göndermeyecekler. kılıçtaroğlunun twitterdan şov yaptığına bakmayın o sadece gaz alıyor. eğer söyleminde ciddi olsaydı her gün şehir şehir miting yapardı, tv kanallarına çıkardı.

tanju özcanın zafer partisine geçmesiyle daha da güçlenecektir.
partinin yönetim organlarında aktif olan 3-4 tanıdığım var.

yaşama şansı olmayan ve sığ bir ideoloji partisi olan zafer partisine uzun bir ömür biçmiyorum.

Tanıdığım kişiler ne kadar donanımlı olursa olsun, artık ideolojik bakış açısıyla parti kurulmamlıdır.

Yine de başarılar.
(bkz: tutmaz)
(bkz: 900 bin suriyeli nin tc vatandaşı olması)
üye sayısı 3.01.2022 tarihi itibariyle 109 olan siyasi parti.
An itibariyle kendime yakın hissettiğim parti. Erken konuşmak istemiyorum.
en fazla % 1 oy alma potansiyeline sahip gelip geçici çakma partidir. buna güvenip oy verenler bide iktidar olma hayali kurmuyor mu işte buna gülüyorum. gerçekten ok yazık.
Bursa il başkanı tengir budun olmuştur.hayırlısı olsun.
Sayın @kilicdarogluk Zafer Partisi ne söylerse kendi projesi gibi anlatıyor.
@herkesicinCHP AR-GE (Arakla-Getir) ekibi iyi çalışıyor.
Önce "Suriyelilerin gönderilmesi" sonra "Devlet Planlama Teşkilatı" şimdi de "iklim Muhafaza Bakanlığı"
Bir ara uğrayın da size bir dosya verelim.

https://twitter.com/zafer...?cxt=HHwWhMC4uaqEyZQpAAAA
akp stepnesi chp ile iyi dalga geçmişler .............
Zafer Partisi, vatandaşlık satışının iptali için harekete geçti .....

güzel haberler ...

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Suriyelilere vatandaşlık verilmesini ve 250 bin dolara vatandaşlık satışını düzenleyen kanunun ilgili maddelerinin değiştirilmesi için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kanun değişikliği teklifi sundu.

“5901 sayılı Türk Vatandaşlığı Kanunu ile yabancıların Türk vatandaşlığına geçmesi için belirtilen şartları tam olarak karşılanması gerekmektedir. Oysa hükümet, 6735 Sayılı Uluslararası işgücü Kanunu ile 6458 Sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu’na ek maddeler koyarak, başta Suriyeliler ve diğer sığınmacılar olmak üzere, yabancılara istisnai vatandaşlık verebilmeyi kolaylaştırmıştır. Bunun dışında Türk vatandaşlığı adeta satışa çıkmıştır” diyen Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, bu ek maddelerin olmadığı yeni bir kanun değişikliği teklifini TBMM’ye verdi.

https://haberiniz.com.tr/...n-harekete-gecti-19012022
Zafer Partisi izmir il Başkanı Ege Tunca, "Suriyeliler Suriye'ye" imza kampanyası sebebiyle 427 TL para cezasına çarptırıldıklarını duyurdu.

https://twitter.com/ttvme...?cxt=HHwWkMC59bK1pJ8pAAAA

akp , mülteci mıknatısıdır ....
güncel Önemli Başlıklar