bugün

ne üniversitesi ya hu (bkz: adamlar namaz kılıyor namaz)
Yok öyle bi yer çıkarın onu aklınızdan.
(bkz: Neverland Üniversitesi)
Bilal üniversitesi yolsuzluk fakültesi.

Demeyin öyle beyler adam dereceyle bitirmiş.
Aksaray iktisadi ve Ticari ilimler Yüksek Okulu.
Laf kalabalığı yaparak anca kendiniz gibi beyinsizlere bunun gereksizliğini empoze edebilirsiniz. Bu yasal bir gerekliliktir. Vatandaş gerekli görmüyor diye bu meşrulaştırılamaz geçin o işleri.

Mesela bana göre beyinsizlerin de yaşama hakkı yok ama gırtlaklarını sıkıp gebertmiyoruz neden çünkü hakları yasa ile güvence altında.
olmayan üniversitedir. o değilde mevzu malum şahıs iken gelip atatürkü işin içine katan sebzelere ne demeli insan bilemiyor. fotosentez nasıl kardeş güzel mi ? bu zihniyetsizler yüzünden ülke böyle batağa batmış ama hala azda olsa akıllanamıyorlar. bunlar altlarına sçsa sorsalar neden sçtın kocaman adamsın diye "ama ahmette sçmış yaeaeae" diye savunacaklar belli ki kendilerini..
üniversite mi?
Lan oğlum hangi delil lan? Mesela 82 de açılan üniden 81 de mezun olması mı? Kurulduğu tarihten itibaren arşivinde tüm mezuniyet ve diploma kayıtları olan üninin o diplomayı yıllarca bulamayıp sonradan dalga geçer gibi diploma hazırlaması mı? Veyahut en asosyal adamın dahi onlarca arkadaşı olan üniversite ortamında yıllar sonra sözümona sadece bir (1) arkadaşının ortaya çıkması mı?

Beyniniz yok bar belli etmeyin bu kadar.
görsel
irticacı olup devletin dinamikleri ile oynamak isteyenlerle bulunduğu makamın yasal şartlarını taşımayanları bir tutan angutları da gördü ya bu gözler ölsem de gam yemem. sizde bunu inkar edicek göz var ama dürüst olacak göt yok işte milletin feraseti vs diye maval okumayın delikanlı olun azıcık. derdi bağcıyı dövmek olan sizin gibi sabahın köründe atatürklü başlıklarda kin kusar biz sizin gibi değiliz kişi kendinden bilir işi. velhasıl pek çok nitelikli ve makamın şartlarını sağlayan adam var piyasada mesela ahmet davutoğlu, binali yıldırım gibi bunlar cb oldu da artislik yapan mı oldu? ağzınızı silin ağzını kimi derdi nedir herkes biliyor.

(bkz: ticari bekleme yapma)
gülmemek için çok zor tutuyorum kendimi.

vay ulan ya!
adam okumadan bölüm bitirdi.
Kulliyeden liselileri alalim. Evet.
Ne üniversitesi ya. Adamın okuma-yazma bildiğine şükür edelim.
"how are you" dan baska ingilizce bilmedigi icin varsa bile turkce egitim veren bir universite olmalidir.

Bir de su var tabi:
https://www.youtube.com/watch?v=zntbs7l0E7M
Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
istanbul aksaray da ki yüksek ticari .......i ne

başlamış (sağlam kişilerden duydum)

ama bitirdiği şüpheli.
Yoktur zira yskya verilen diploma nosu marmara üniversitesinin sisteminde bulunmuyor ortaya çıkınca da marmara üniversitesi sistemi kapattı aslında eğlenceli ülke içinde yaşamasak.