bugün

kübra kim amk?
Mahkeme i Rabia olmasın o?
ben de cumaya gidip, gitmeyenlere laf edenlerden davacıyım. gerekçem; sanane lan dal yarrak?
Vay amk! Gitmeyince oluyorsa biz de gitmeyelim ne demek lan. Olur bak bundan baya baya trol olur. Güldürmüştür.
serbest çağrışım itibariyle;
işkembe-i kübra.
biz itiraz ettiğimizde bir yüksek mercii neresi ? cennetay mı ?
hangi sıfat ile davacı olacağının da belirtilmesi gereken mevzudur. yaradan ile kul arasına peygamber efendimiz bile giremez iken hangi hak ile dava edeceksin ? cumaya gidenin sevabı sana işliyor mu veya gitmez ise günahında sende hissedar mısın ? senin üzerine vazife edilen kırmadan incitmeden tebliğ etmektir. tebliğ edersin karşındaki seni dinler veya dinlemez üstü seni aşıyor zaten haddin değil hesap sormak veya sorulmasını istemek..

namazı kılıyorsan kendine kılarsın. şov yapmak için gidiyorsan camiye hiç gitme. gidiyorsan da sızlanmayacaksın dizlerim acıyor g.tüm sertleşiyor diye.
işkembe-i kübra'dan açıklamalar..

tabii ki ol kardeşim, kafir ipneler değiller mickey?
Kübra' ya, Büşra' ya, Esra' ya kime istiyorsan şikayet et deyip, toto marifetiyle hunharca gülmeye neden olan davadır.
Cumaya gittiği için, kendini enayi gibi hisseden bu zavallı zihniyete, kapı önlerine bir tas su koymayı unutmayın!
Acıyın!
kübra kim?sevgilisi var mı ya da arkadaşı?
ben perşembeleri gidiyorum hem tenha oluyor hem de istediğim rekattan başlıyorum.
(bkz: sen kimsin lan) dedirten başlıktır.
kübra'yı bu işe neden karıştırıyorsunuz arkadaşlar.

sizin de ananız, bacınız var.
namazı, orucu, haccı başkalarının hayrına yaptığını sanan çakma bedevi beyanı.

hangi imam hatipte yetiştiyse,
seni yetiştiren hocanın taaa...

şaka lan şaka.
imam hatipler kapatılsın, ama önce seninki.
Bende gidenlerden davacıyım hodri meydan.
ya salak şey beğendin mi yaptığını az önce cebrail mahkeme celbi getirdi.
Sanane lan?