bugün

Sabah sabah günümün içine eden çocuk. Saat 07.30 da senin ne işin var lan dışarda?Hani işin var diyelim başkalarının kapı zilini neden çalıyorsun lan hıyar ağası? zaten Bi hafta sonumuz var amk!Bırakın bari o gün yatalım!Evet sözlük gece 4 te uyuyup sabah 07.30 da uyandırıldım. VE bi daha uyku tutmadı.
Edit:Çocuk dediğim aslında bir ergen!
şoku 3 saat sonra atlatılmıştır belli ki.

ulan nesi var bunun? n'olur yani sabah sabah kızın aklıma düşmüşse ne olur yani?

amk gece uyku tutmadı. komşunun kızına da aşığım ben. yaşım 8. ama aşkın yaşı olmaz ki!? yatakta dön dön dur, sürekli onu düşündüm. sabah da sikerim bu aşkın ızdırabını deyip çıktım evden. geldim bunların kapıya. bastım zile...

karşıma gudubet bir tip çıktı. saçı başı dağılmış tuhaf bir insanoğlu. önce irkildim biraz, korktum. 1-2 saniye sessizlikten sonra tam ben diyecektim işte; ''ya kusura bakmayın sabah sabah şaaptım ama, ceren uyandı mı? uyandıysa bi kapıyy'' çat! suratıma kapattı amk kapıyı.

ben de evdeyim şimdi. sözlükte takılmaya devam ediyorum, moral bozmadım. hala kızına aşk şiirleri yazıyor, onun için oyun hamurundan kalpler yapıyorum. bekliyorum sözlük. kızını çok seviyorum. ancak aramızda ''hıyarağası'' demeyi motto edinmiş bir gudubet var.

sevenlerin arasına kimse giremezdi hani?! bazı terbiyesizler hariçmiş demek ki!

isyanım var sözlük! neyse ergenliğe girmeme daha var. o zaman görecek bunlar! kolumu jiletliycem kapısının önünde; ''mutlu musun lan şimdi!!'' diye haykırıcam.

not: boyum uzun diye 13-14 yaşında sandı demek.
aşıktır. aşık olmanın nesi suç?