bugün

allah bin belasini vermesi gereken durumdur. Hele bir de alişkanliktan ötürü gece uyuyamadiysaniz.
Ceza hukuku dersi dolayısıyla saat 7.12 de uyanmaktır, lanet olsun.
Mecburiyetten olursa can yakıyor, yoksa pek üzmüyor günü değerlendirmeye bakıyor insan.
projelere finallere yatırım yapmak içindir.
nedensiz uyanmaktır. bunun bir üst versiyonu pazar günü erkenden kalkmaktır.
ev telefonunun aralıksız 30dk çalmasından dolayıdır. bir hışımla gittim kapandı. sonra da açmadı. lan ulaşırsam kötü olacak.
işe gidecek babaya kahvaltı hazırlamaktır.
telefon titrediği için uyanmak nedir? sabah sabah.
Hafta içi çalışıp akşamında ikinci öğretim derslerine girmek haftasonuda ales hazırlık kursuna gitmek.
pazar sabahı erkek uyanmak kadar çılgınca olmayan.
bugün yaptığım. neden kendime bunu yaptım bilmiyorum.
Ya da uyumadan cumartesiye çıkmak.
Dişin rahatsızsa, yaklaşık 10 saatten fazladır yemek yemediysen gayet normal.
Bizzat yaptığım en temizi sahile inip koşmak olacak.
Sadece Cumartesi değil, her gün erken uyanırım. Sabah uykularını sevmem.
bizim gibi "mesai"ler kabilesinin üyesi olanlar için kaçınılmaz olan eylemdir. milleti görüyorsun altında haşortman orasını burasını kaşıya kaşıya ekmek gazete almaya gidiyor ya. arkasından depuk atıp kaçasın gelmiyor değil hani *
Mesainizin olduğunun bir göstergesidir. Ekmeğini taştan çıkaran arkadaşlara selam olsun.
Izmire gitmektir. Ustelik hala yatmaktir ve gec kalmaktir.
erken uyandığımın farkındaydım da cumartesi olduğunu bilmiyordum daha bi üzüldüm şimdi.
Yan taraftaki inşaat tadilatı yüzünden. Sabah sabah matkabı rüyanda mı gördün oç?
eğer rutin olarak erken kalkılıyorsa, normal bir olaydır.

napim? tembel tenekeler gibi 12'de mi uyanayım. erken kalkmak iyidir!

ne demişler?

"erken kalkan yol alır, erken evlenen döl alır."

gerçi, şimdiki kızlar evlenmeden de döl alıyo, bizzat şahidim. ben tarafından. *
Normalde yaptığım ancak bugün yapamadığım.

Erken uyanmak için önce uyuyabilmek gerekiyor.
Neyse çok da mühim değil, günaydın beyler.
uzun yıllar sonra bu sabah gerçekleşmeyendir. bir kalktım saat 08.30. mesai en geç 8.00 de başlıyor bu arada * akşam nasıl kösnük gibi uyumuşsam artık ama değdi tabi. bu aylarda cumartesi sabahı hava aydınlanırken işe gitmek ne güzelmiş lan. gecenin kör karanlığında yiyecek beyin arayan zombi gibi gidiyorduk her cumartesi.
Saat 7de uyandık, darısı uyanamayanlara.
Çalışan bir insanın başına gelebilecek kötü durumlardan biri. Halbuki en verimsiz ve gergin iş günüdür.