bugün

erkeklere farz olan cuma namazına gelmeyen erkeksilerin
dünya ahiret bacımız olması durumudur.
islamın gerçek olduğu varsayımının bir başka örneğidir. Kafası çalışanı ötelemek...
Akım derken bokum demek, bu olsa gerek.
cuma namazına gitmeden önce bi ayet sallayan kuzeniniz mi oluyor diye merak ettiren önerme. bakara makara yapınca oluyor mu?
Belki adam yatalak ondan gidemiyor bu adamın vebaline girdin şimdi bu adamdan nasıl helallik isteyeceksin adam ibadetimi yerine getiremiyorum diye kıvranırken bir darbe de müslüman kardeşinden geldi yakıştı mı senin gibi adama ha? Bak beyim sana iki çift lafım var ama çok zor oluyor telefondan iki çift de olsa genele bakınca dört tane laf sonuçta. Az buz değil. Ben yine kontrolü kaybettim hadi selametle.
Cuma cikisi birbirinize testestron enthante mi basiyosunuz ki erkeksiliginiz tavan yapiyo derim ben.
(bkz: bacı deme lazım olur)*
Bi ara her cuma facebookta ki kezbanların klasik paylaşımıydı.

Hala bunu diyenler varmış ilginç.

Dipnot: sizene milletin namazından. Herkesin namazına kimse karışamaz.
5 vakit namaz kilan erkek nedir sorunsali.
doğru bir söylemdir.

cuma namazına gitmeyen bir erkekle evlenen kadın net gavattır. boynuzlanmayı hakediyordur.

cuma namazına gitmeyen bir erkeğe nasıl güvenebilirsiniz kızlar !
Babasının prensesidir.
" ne diyon ayol " dedirtir.
cuma namazına gidip yüzlerce kişi ile beraber birbirine domalan erkek bacınız değil de, bunu yapmayan mı bacınız? pekala.
yahut çalışıyordur.
(bkz: başlıktan yazarı tanımak)
iBADET ADI ALTINDA, KAH EVLERDE KAH iBADETHANELERDE DOMALMAK TABiR EDiLEN POZiSYONU ALANLAR NEYi AMAÇLAMAKTADIR, BU KiŞiLER KiMLERiN DEĞiRMENiNE SU TAŞIMAKTA, KiMLERiN GiZLi AJANDASINDAKi HAiN EMELLERE HiZMET ETMEKTEDiR.
--spoiler--
dinden soğutan orospu çocuklarını tanıyalım bölümü başlamış hanım koş koş...
--spoiler--

cuma namazına gidip kendini bir halt sanan oysa daha kendisinin bile ne olduğunu idrak edememiş yobaz beyanı. bacınız silksin sizi...

ps: ay haspam birde yazdıklarım ağırına gitmiş de beğenmemiş. hadi canım git domal... az kaldı, anca kirlerinden arınırsın... su yetmez ama sana.
pazartesi, salı, çarşamba perşembe, cumartesi, pazar namazlarına gitmeyenlerin hangi kan bağı ilişkisiyle anılacağını düşündürür. Şöyle olabilir mi?

pazartesi gitmeyenler....elti
salı gitmeyenler........yenge
çarşamba gitmeyenler...teyze
perşembe gitmeyenler...hala
cumartesi gitmeyenler....abla
pazar gitmeyenler...baldız
bu hafta da bacınız mı olduk?
bacılarınıza,yengelerinize,annelerinizin diz kapaklarına hallenen insanlarsınız,şimdi biz bu başlığı ne olarak algılayalım?
bize mi halleneceksiniz şimdi her cuma?
cuma öğlen namaza gidip akşamına 9 yaşındaki çocuğa tecavüz eden şerefsizin demesiyle bacı olmuyoruz anam hadi yallah arabistana siktir.