boş kaleye gol atabilme yeteneğine sahip olduğundan dolayı ünlenmiş onun dışında pek bir yeteneği olmayan aldığı parayı asla hak etmeyen şişirilmiş futbolcu.
messi'den daha fazla ş.l kazanmamıştır. *
messi'den daha az la liga'yı kazanmıştır.
yine de büyük futbolcudur.
Sadece gol atma pratiğini geliştirmiş, iyi golcü. Messi gibi, gerçek ronaldo gibi sanatçılarla aynı cümle içinde bile kullanılması yanlıştır.
4. kez baba oluyor: Bu kez annesinin kim olduğu belli.

görsel

http://www.cnnturk.com/sp...yonlara-son-noktayi-koydu
görsel

ne güzel bebekler bebekler.
görsel
(#37335753).
bu adamı saadet partisi etkinliğinde hayal edebilen varsa helal olsun. beni bi gülme tutuyor da benim yerime de hayal ediversin. (bkz: swh)
cristiano böyle bişey yapmaz- yaparsa politik bi kişiliğe bürünmüş olur, dünyanın her yerinden bu şekil davetler almaya başlar. o gene yardım yapmak istiyorsa yapar, hatta konuyla ilgili demeç de verir, ama "özel şahıs" olarak verir, bir siyasi görüşün temsilcisi olarak diil.

bu adamların yaptıkları "göle yoğurt çalalım, bakarsın tutar" muhabbetidir.

ancak saadet partisinin bu girişimi -kendilerine birşey getirmeyeceğine rağmen- akıllıca bir girişimdir.

ancak cristiano´nun etrafındaki herkes ona bu söylediğimi söyleyecektir.

doğrudur- çok parası olan birisidir, ancak o özel bir şahıstır.

bunun dışında saadetçilerin mektuba "your excellency" diye başlamaları da onu çok rahatsız edecektir-beni etti...excellency ne amk, kral mı bu, başbakan mı...queen elizabeth´e mektup yazıyosan "excellency - majesteleri" demektir- futbolcu cristiano ronaldo´ya "excellency" diye hitap etmek de nedir?...
ben bu adama aşıktım ama gitti parayla çocuk yaptırdı. gitti sevgilisini hamile bıraktı. artık sevmiyorum seni ronaldo...
apaçi şovmen.
13 ağustos 2017 barcelona real madrid maçında hem süper bir gol attı, hem de çift sarı karttan oyun dışında kaldı. rövanş maçında takımını yalnız bırakacak.
ispanya futbol federasyonu tarafından 5 maç ceza almış dünya yıldızı.
BARCELONa'nın neymar'ı kaybetmesi sebebiyle güçleri eşitlensin diye 5 maç ceza verilen dünyanın aktif en iyi oyuncusu.

Neymar Barça'da kalsa 5 maç vermezdi ibneler. Neden? Şu an Real Madrid çok güçlü de ondan. Barça ancak ronaldo'suz Real ile denk seviyede olabilir. Ronaldo'lu bir Real Barça'dan 10 gömlek üstün olacaktır.
hem karakter hemde oyun olarak adam bir numara bence cok iyi ...
Forvet olmayıp bunu başarmak büyük meziyet helal olsun.
eufa 2017 en iyi oyuncu ödülünü aldı.
ailesi;

görsel
Dünyanın en zengin apaçisi. Evet.
https://twitter.com/Gozte...status/903024422075985920

buçuklular, haddistirin gidin şimdi.

Sevmezdim bu adamı ama şu andan itibaren adamımdır kendisi.
ne boş beleş vizyonsuz adamlar var amk, dunya üzerinde en az 2-3 milyar insanın ilgilendigi futbol sporunun en muhteşem 2 oyuncusundan biri yanında duruyor, sen tutmuş periscope'dan yayin acip goz goz goztepe dedirtiyorsun.

vizyonundaki darlığı sikeyim amk.
ronaldo da olsan insanlar seni eleştiriyor ronaldosun lan ronaldo yani insanoğlunun gelebileceği en üst noktasın ama yawwwwşşşak pezevenkler seni eleştiriyorlar valla helal ols
bence bu adamın adı eleştiriye kapalı olmalı tamam keko barzo bla bla pozlar verebilir de cristiano sonuçta.
görsel

homofobik göt.
Real Madrid formasıyla 400. maçına çıktı.

görsel