bugün

yabancı bir doktor amcamız detaylı bir sunum çıkarmış.
dediğine göre kalp krizini tetikleyen aşı 5 sene içerisinde dünya nüfusunun %50 sinin nalları dikeceğini 10 sene içerisinde %75 e ulaşacağını öngörüyor.
sinovak olanlar içinde geçerli mi bu durum.
inşallah ölürüm ya ben artık çok sıkıldım..
çevremle konuyu görüştüm kimi doktor bazı aşılar için geçerli olduğunu söylese de şahsen inanmıyorum, tüm dünyayı kandırdılar amk. herkesin çevresinde kalp krizinden ölümler başlamış bile.
olum bakın öleceksek boşuna çalışıp yırtınıp durmayalım.
biraz da insan gibi köşemize çekilip sakince ölmeyi bekleyelim.
Azrail şimdi gelse zerre umrumda olmaz zaten ne keyfim var ne de kimseye faydam.
sinovac ya da turkovac gibi inaktif aşılardan olanların bu konuda endişe etmesine gerek yok.

biontech gibi mrna aşılarından olanların ise her ihtimale karşı bir kardiyoloji doktoruna görünmelerinde fayda var.
Covid aşısı olmadan ölüyordum lan dün.
Durun şimdi anksiyetem azacak.
ufak bir araştırmayla görebildiğim kadarıyla yalanlanıyor bu. ama sözde paniğe sebep olmamak için kaldırmış da olabilirler.

Sayılar bana gerçekçi gelmiyo arkadaşlar, ama elinde kaynağı olan varsa mutlulukla incelerim.
ölümsüzlük aşısı olmadığına göre tabii ki ölecek.
kimmiş yabancı doktor amca.
Aşı olmadım, az kalsın ölüyormuşum. Günlerce yoğun bakımda yatmışım. Trafik kazası. Sonuç olarak o da svo.
Ölüm gelmiş cihane, covid aşısı bahane.
Olmayanlar da ölecek.
ölüm herkesi elbet yakalayacak.
lakin, bu aşıları olanlar ve aşıyı üretenlerin, tavsiye edenlerin sonradan yapılan itirafları, pişmanlıkları ve aşının yan etkileri konuşulduğunda bu insanların öncesinde sürünmesi pek sürpriz olmayacak gibi.
Sağlık bakanı bizi de görecek mi?

Evet.
cevabı zincirlikuyu mezarlığı girişinde yazıyor bunun.
Olmayanlar da ölecek. öLümden kaçış yok, birşey sebeb olacak.