bugün

Oyun yeni sayılırım 100 küsür saatim var. Mg 2 olabildim. Şöyle sözlükten olgun arkadaşlarla oynasak şu oyunu . Gerçekten ölünce konuşan, sadece küfür için konuşan takım arkadaşlarından sıkıldım.
Kyk interneti ile 200 sabit ping de oynadığım bağımlısı olduğum oyun.
p90 ı awp almak için bile yere atmadığım oyun, ekmek gibi değerli p90 benim için.
Bana hediye edecek yazar aranıyor.
Bugun bir turlu rekabetci modda oynayamadigim oyun.

Pingden dolayi felaket kasti.

Beraber cs go atmak isteyen arkadaslar ozele gelebilir.
Son 3 rek maçım hileciler tarafından sikildi. Ulan orospu çocukları ya adam gibi oynayın ya da siktirin gidin basit eğlencede açın hilenizi.
(bkz: varsa şekliniz pazar günü bekleriz)
22 mi 27 haziranda mı ne steam indirimi varmış. 18 liradan 8 yada 5 liraya düşerse almayı düşündüğüm oyun.
Oyun oynamadığımı da belirtmek isterim.
bazen çok sinir bozuyor, resmen mermi gitmiyor 1 metre öndeki adama..
Aktif lem'im.
Aktif takımım da var.
Aktif oyuncular yazmasın.
Aktif engellerim.
ruslarından ve hilecilerinden baygınlık getiren oyun. tek kelime ingilizce konuşmazlar bir de saçma sapan durumlarda sizi kicklemeye kalkarlar. t tarafındayız, oyun başında longa yakın spawn oldum. hemen arkadaşlardan raj b sesleri yükseldi. iyi dedim gidelim. longa yakın başladığım için doğal olarak en arkada ben kaldım.

bunların 4'ü b'ye doğru ilerlediler, ben arkalarındayım. b'ye açılan tünele 4 kişi aynı anda girdiler düşün. 2 nade ile ace atabilir karşı ekip. neyse ben de çok kısa lower peekleyip döneyim dedim. abi lowerdan adam gelse bir spraylik işimiz var 5 kişi göt göteyiz.

ben loweri peekledim ama yapmaz olaydım. neymiş efendim ben bait atıyormuşum baitermişim. te allahım şu ruslara akıl fikir ver.

beni bu yüzden kicklemeye kalktılar falan allahtan aklı başı yerinde 2 adam vardı da engel oldu. ben sonradan duruma uyandım ki arkadaşda hile varmış ve alt tünelde kimse olmadığını biliyormuş. yani aslında gerçek baiter kendisiymiş.

ayrıca dün gelen vac dalgasında aimtuxı tespit etmiş volvo. linux yükleyip hile açanlardan artık kurtulmuş olduk. ne yazık ki hile kullananların büyük bir bölümü aimware kullanıyor fakat aimware hala undetected.

türklerin de csrk'sı vardı değil mi. karşıda bir türk varsa ve smg ile 2 defa kafanıza vuruyorsa evet o arkadaşın büyük ihtimalle csrk'sı vardır.

onu da yapanın allah belasını versin, oyun zevkimizi üç paralık ettiler.
bir online oyun. pek revaçta, para mara da dönüyor.

bir yukarıyı anlayabiliyorsanız, siz de para kazanabilirsiniz.

higher'ı peekleyip rögar kapaklarını csdkslfkf etmekte fayda var.
Sağda solda ilkokul veya ortaokul çocuklarından duyduğum ce se go oynayak mı, atak mı, yabak mı qanqa söylemlerinden dolayı oyuna karşı hiçbir merakım kalmadı.

Google'dan bile incelemedim. Defolun veletler.

Edit: eksileyen arkadaş, oyuna bir laf etmedim nesini eksiledin. Hm Nys .s
Sürekli kanser bir takıma düştüğüm oyun. Geçen düştüğüm takımda bir rus, bir ukraynalı, bir polonyalı ve bir türk vardı. Söylemesi ayıptır ingilizcem iyi olduğu için ben de kendime amerikan süsü verdim. Sonuç? Kızıl ordu marşları, latince şeytan çağırmacalar, mehter marşları, allah allah nidalarıyla b' yi rushlamalar, putin şarkıları, team kill, negev ile mid' i taramalar, ninja defuse denemeleri, awp ile noscope atmaya çalışmalar.....

En son kendimi kemoterapi tedavisinde bulmuştum.
görsel
Şu an oynadığım oyun.
21 Haziran da steam indirimi ile 10 lira olursa alabileceğim oyun.

Edit: 5 eksi ne ulan fakirim belki.
daha hala almamış , oynamıyor olanların olduğu oyun .
hile çok ama oynadıkdan sonra zevk alınıyor.
Nova 4 oldugum oyundur keleşe az kaldı.
uyuşturucu türevi bir şey olduğunu düşünmekteyim. Bence haklıyım.
Şu oyunu uzun süre oynayanın zevki yoktur net.
ancak bu oyun dışında milletimle her alanda gurur duyuyorum. ruslar ve türkler olarak çok sapıtıyoruz oynarken.
Almayı düşünüyorum. Alayım mı ?
5 kişilik takımla girince çok zevkli olan oyun. Takım girince karşıda da takım çıktığından hile gelme olasılığı otomatik olarak düşüyor. Gruplardan, yakındaki lobilerden takım oluşturabilirsiniz.
kapı, duvar, smoke için falan vurmadığınız sürece overwatch ile asla ban yemeyeceğiniz oyun. ben overwatch yaparken biraz meşakatli de olsa şüphelinin steam profilini bulabiliyorum. bunun için bir tane program var falan neyse nasıl yapıldığı önemli değil, önemli olan ben vakasını izlediğim şüphelinin hesabını görebiliyorum.

elbette hile kullanan adamları raporluyorum ve steam hesaplarını takip ediyorum, bakalım ban yiyecekler mi diye.

şimdi herkesin bir reaksiyon süresi var değil mi. adam bir açıya awp ile bakıyor ve köşeden adam çıktığı anda awp ile çat diye indiriyor. reaksiyon süresi neredeyse 0. görünen ilk pikselini falan vuruyor. böyle birşey mümkün değil ama bu oyunda bunu yapsanız da ban yemiyorsunuz çünkü overwatch yapan düşük ranklı oyuncular diyor ki hah işte adam çıktı o da vurdu.

bu kadar kısa sürede reaksiyon göstermek için iki şey lazım; ya triggerbot ya da wallhack. triggerbot varsa o sizin reaksiyon sürenize zaten hiç ihtiyaç duymuyor otomatik ateş ediyor. eğer wallhack varsa zaten adamın ne zaman köşeden çıkacağını bildiğiniz için birşeye karşı nörolojik olarak reaksiyon göstermenize gerek kalmıyor çünkü zaten adamın ne zaman çıkacağını biliyorsunuz ve çıkar çıkmaz ateş ediyorsunuz.

bunu yapan insanlar ban yemiyor biliyor musunuz?

çünkü novalara göre bu normal bir durum. izlerken vay be adam iyi diyorlardır eminim. olması gereken şudur; bir açıya scope açıp bakarsınız, adam o köşeden çıkar, siz bunu görürsünüz, idrak edersiniz ve tepki verirsiniz. tüm bunlar bir süreçtir. bu geçen süre yüzündendir ki çoğunlukla flickshot atmanız gerekir çünkü adam geçen bu süre içerisinde o köşeden çıktı ve bör yöne doğru hareket etti.

usta bir şekilde hile kullananlar o açıya bakarlar ve flick ile adam vururlar, o adamlara hile diyemezsiniz zaten imkansızdır. ama mesele şu ki 0 gecikme ile tepki verenler de ban yemiyor.

diyeceğim o ki overwatch, bu oyunda valve için ek gelir kaynağından başka hiçbir şey değil ve ancak çok bariz hile kullananlar ban yiyor.

valve hile ile baş etmek için oyun motorunu değiştirmesi lazım fakat bu da mümkün değil çünkü valve asla hilenin bitmesini istemez.
Bir cs1.6 değildir .